زنان صیغه ای درقم+آیه قرآن”صیغه”ازدواج موقت دراسلام

زنان صیغه ای در قم …
ازدواج موقت«صیغه»دراسلام+کدام آیه قرآن درباره ازدواج موقت است؟

وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاءِ إِلَّا مَا مَلَکَتْ أَیْمَانُکُمْ ۖ کِتَابَ اللَّـهِ عَلَیْکُمْ ۚ وَأُحِلَّ لَکُم مَّا وَرَاءَ ذَٰلِکُمْ أَن تَبْتَغُوا بِأَمْوَالِکُم مُّحْصِنِینَ غَیْرَ مُسَافِحِینَ ۚ

فَمَا اسْتَمْتَعْتُم بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِیضَهً

وَلَا جُنَاحَ عَلَیْکُمْ فِیمَا تَرَاضَیْتُم بِهِ مِن بَعْدِ الْفَرِیضَهِ ۚ إِنَّ اللَّـهَ کَانَ عَلِیمًا حَکِیمًا ﴿٢۴نساء﴾

و زنان شوهر دار( بر شما حرام است) مگر آنها را که (از راه اسارت) مالک شده اید (زیرا اسارت آنها در حکم طلاق است) اینها احکامی است که خداوند بر شما مقرر داشته است اما زنان دیگر غیر از اینها (که گفته شد) بر شما حلال است که با اموال خود، آنان را اختیار کنید ، در حالی که پاکدامن باشید و از زنا خودداری نمایید.

و زنانی را که متعه (ازدواج موقت) می کنید، واجب است مهرآنها را بپردازید و گناهی بر شما نیست در آنچه بعد از تعیین مهر، با یکدیگر توافق کرده اید.

(بعدا می توانید با توافق، آن را کم یا زیاد کنید) خداوند دانا و حکیم است

  • تفاسیر شیعیان ائمه اهل بیت و تفاسیر عمده اهل سنت ” فما استمتعتم به منهن فاتوهن اجورهن فریضه” را مربوط به حکم و دستور ازدواج موقت و متعه گرفته اند.
    به تفسیر المیزان علامه طباطبایی و تفسیر نمونه و مجمع البیان از شیعه و تفسیر کبیر فخر رازی ذیل آیه مربوط مراجعه فرمایید.

*روایات شیعه و اهل سنت می گویند که این آیه نسخ نشده است. روایات شیعه در این باره فراوان هستند اما روایات اهل سنت: در شرح قوشجی بر تجرید العقاید، مبحث امامت ص ۴۶۴ و غیر آن آمده است که عمر خلیفه دوم گفت: ای مردم سه چیز در عهد پیامبر بودند و من آنان را حرام کرده و عمل کننده به آنها را عقوبت می کنم و این سه یکی متعه زنان و دیگری متعه حج و دیگر جمله حی علی خیر العمل در اذان است.

صحیح بخاری در ج ۶ ص ۳۷ قسم التفسیر ذیل آیه ۱۹۶ سوره بقره از عمران بن حصین نقل می کند که هنگامی که آیه متعه در کتاب خدا نازل شد ما همراه رسول خدا بودیم و بدان عمل می کردیم و از قرآن چیزی نازل نشد که آن را تحریم کند و پیامبر اکرم (ص) تا زنده بود از آن نهی نکرد … و بعد از پیامبر مردی ( عُمرخلیفه دوم) به نظر و رأی شخص خود چیزی گفت.

می بینیم که قوشجی عالم بزرگ اهل سنت و بخاری راوی و معتمدترین راوی اهل سنت اعتراف می کنند که این تحریم مربوط به خلیفه دوم است نه پیامبر اکرم (ص) و وقتی چنین باشد قول خیفه دوم در مقابل دستور خداوند و سنت پیامبر اکرم (ص) حجیت و ارزش تبعیت ندارد./منبع:حوزه.نت

توضیح مدیریت سایت-پیراسته فر:علاءالدین علی ابن محمدسمرقندی(۸۰۶- ۸۷۹) که بانام های علی بن محمدقوشجی-ملاعلی قوشجی،فاضل قوشجی نیزمعروف است، پدر او (قوشجی) در دربار شاهزاده الغ بیگ تیموری قوشچی خدمت میکرده .فاضل قوشجی،ازفقهای حنبلی بودکه موردوثوق اهل سنت بوده ،وی در فیزیک‌، ریاضی، نجوم،نیزتبحرداشت.،قوشجی درکتاب تجریدالعقاید،خواجه نصیرالدین طوسی این مطالب را نوشته است.


درپایگاه اطلاه رسانی-سایت-آیت الله مکارم شیرازی اینچنین نوشته شده است:

در کتاب الله -ازدواج موقّت به عنوان «متعه» در آیه٢۴ سورهنساء آمده است، مى فرماید: «فَمَا اسْتَمْتَعْتُمْ بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ اُجُورَهُنَّ فَرِیضَهً»؛ (زنانى را که متعه مى کنید باید مهر آنها را بپردازید).
نکته مهم این جاست که در روایات زیادى که از رسول خدا(ص) نقل شده، تعبیر به متعه به معناى ازدواج موقّت است به علاوه در کتب فقهاى اسلام اعمّ از شیعه و اهل سنّت همه جا از ازدواج موقّت تعبیر به «متعه» شده و انکار این مطلب از قبیل انکار مسلّمات است.
با این حال بعضى اصرار دارند که استمتاع در آیه را به معناى لذّت بردن و نزدیکى کردن تفسیرکنند و گفته اند مفهوم آیه این است که هنگامى که از زنان بهره گیرى جنسى کردید مهر آنها را بدهید.
این سخن دو ایراد روشن دارد:
اوّلا: وجوب اداى مهر به مقتضاى عقد است یعنى همین که عقد حاصل شد زن مى تواند تمام مهریّه خود را مطالبه کند، هر چند دخولى حاصل نشده و حتّى ملاعبه اى صورت نگرفته باشد ( اگر طلاقى قبل از دخول ،واقع شد، نصف مهریه به زن تعلق می گیرد).
ثانیاً: واژه «متعه »در عرف شرع و کلمات فقهاى شیعه و اهل سنّت و در لسان روایات به معناى «عقد موقّت »است.
مفسّر معروف مرحوم طبرسى در مجمع البیان در تفسیراین آیه تصریح مى کند که در آیه دو نظریّه وجود دارد، نظریّه کسانى که استمتاع را در این جا به معناى لذّت بردن تفسیر کرده اند و گروهى از صحابه یا تابعین و مانند آنها را مى شمرد و نظریّه کسانى که مى گویند مراد از این آیه عقد متعه و ازدواج موقّت است و آن را عقیده ابن عبّاس وسدى و ابن مسعود و جماعتى از تابعین مى داند. نظریّه دوّم واضح است، زیرا لفظ متعه و استمتاع در عرف شرع اشاره به ازدواج موقّت است، به علاوه وجوب مهر براى زنان مشروط به لذّت بردن نیست.(۱)
ابوعبدالله محمدبن احمدانصاری قُرطُبى(متوفی۶۷۱ق) مفسروفقیه مالکی در تفسیر-الجامع لاحکام القرآن می نویسد: منظور از این «آیه همان نکاح موقت است که در صدر اسلام بوده است».(۲)
سیوطى در تفسیردرالمنثور و ابوحیان و ابن کثیر و ثعالبى نیز در تفاسیر خود به این معنا اشاره کرده اند.
این مساله میان تمام علماى اسلامـ اعمّ از شیعه و اهل سنّت ـ مسلّم است که ازدواج موقّت در عصر پیامبر (ص) وجود داشته، ولى گروه زیادى از فقهاى تسنّن معتقدند که این حکم بعداً نسخ شده است،

«ازدواج موقت»در چه زمانى نسخ شده؟

عالم اهل سنت أبو زکریا محیی الدین یحیى بن شرف النووی(متوفى۶۷۶هـ) در شرح صحیح مسلم می نویسد:

۱ـ بعضى مى گویند در غزوه خیبرنخست حلال شد و سپس تحریم گردید.
۲ـ فقط در عمره القضاء حلال بود.
۳ـ در روز فتح مکّه نخست حلال و سپس تحریم شد.
۴ـ در غزوه تبوک(در سال نهم هجرى) تحریم شد.
۵ـ فقط در جنگ اوطاس (در سال هشتم هجرى) مباح شد.
۶ـ در حجّه الوداع (در سال دهم هجرى) حلال شد.(۳)
روایات متناقض و متعارضى در این زمینه نقل شده، به خصوص روایت تحریم آن در خیبر و تحریم آن در حجّه الوداع معروف است (۴)
سخنى است که از شافعى نقل شده، او مى گوید:«لا اعلم شیئاً احل الله ثمّ حرّمه ثمّ احلّه ثمّ حرّمه الاّ المتعه»؛ (من چیزى نمى شناسم که خداوند آن را روزى حلال کند، سپس حرام نماید، بار دیگر حلال کند و سپس حرام بشمرد مگر متعه!).(۵)
این در حالى است که ابن حجر از سهیلى نقل مى کند که تحریم متعه در روز خیبر چیزى است که احدى از ارباب تاریخ و راویان اخبار نقل نکرده است.(۶)
۷ـ قول دیگر این که «متعه »در عصر رسول خدا(ص) حلال بود و سپس عمر از آن نهى کرد، چنان که در صحیح مسلم که از معتبرترین کتب حدیث نزد برادران اهل سنّت است، مى خوانیم: «ابن ابى نضره» مى گوید: نزد جابر بن عبدالله انصارى بودم، گفت : ابن عبّاس و ابن زبیربا هم در مساله «متعه زنان و متعه حج»، اختلاف دارند (تو چه مى گویى؟) گفت : ما هر دو را در زمان رسول خداانجام دادیم تا عمر از آن دو نهى کرد، و ما خوددارى کردیم!».(۷)

با وجود این نصّ صریح آن هم در صحیح مسلم، باز هم مى توان گفت متعه در عصر رسول الله (ص) تحریم شده است.(۸)

متعه حج=حج تمتع

پی نوشت:

(۱). مجمع البیان، جلد ۳، صفحه ۶۰.
(۲). تفسیر قرطبى، جلد ۵، صفحه ۱۲۰ و فتح الغدیر، جلد ۱، صفحه ۴۴۹ .
(۳). شرح صحیح مسلم، جلد ۹، صفحه ۱۹۱.
(۴). شرح صحیح مسلم، جلد ۹، صفحه ۱۹۱ .
(۵). المغنى ابن قدامه، جلد ۷، صفحه ۵۷۲.
(۶). فتح البارى، جلد ۹، صفحه ۱۳۸ .
(۷). صحیح مسلم، جلد ۴، صفحه ۵۹، حدیث ۳۳۰۷، دارالفکر بیروت.
(۸). گرد آوری از کتاب: شیعه پاسخ می گوید، آیت الله العظمى ناصر مکارم شیرازى،‏، مدرسه الامام على بن ابى طالب( ع)، قم‏،۱۳۸۷ ه. ش‏، ص ۱۲۴.


ازدواج موقت ازدیدگاه شهیدمرتضی مطهری

استاد مطهری درجواب سئوالی درباره ازدواج موقت می گوید:

ازدواج دائم مسؤولیت و تکلیف بیشتری برای زوجین تولید می‏کند. به همین دلیل پسر یا دختری نمی‏توان یافت که از اول بلوغ طبیعی که تحت فشار غریزه قرار می‏گیرد آماده ازدواج دائم باشد. خاصیت عصر جدید این است که فاصله بلوغ طبیعی را با بلوغ اجتماعی و قدرت تشکیل عائله زیادتر کرده است.

اگر در دوران ساده قدیم یک پسربچه در سنین اوایل بلوغ طبیعی از عهده شغلی که تا آخر عمر به عهده او گذاشته می‏شد بر می ‏آمد، در دوران جدید ابداً امکان پذیر نیست. یک پسر موفق در دوران تحصیل که دبستان و دبیرستان و دانشگاه را بدون تأخیر و رد شدن در امتحان آخر سال و یا در کنکور دانشگاه گذرانده باشد، در ۲۵ سالگی فارغ التحصیل می‏گردد و از این به بعد می‏تواند درآمدی داشته باشد. قطعاً سه چهار سال هم طول می‏کشد تا بتواند سر و سامان مختصری برای خود تهیه کند و آماده ازدواج دائم گردد. همچنین است یک دختر موفق که دوران تحصیل را می‏خواهد طی کند.

‏شما اگر امروز یک پسر محصل هجده ساله را که شور جنسی او به اوج خود رسیده است تکلیف به ازدواج بکنید، به شما می‏خندند. همچنین است یک دختر محصل شانزده ساله. عملًا ممکن نیست این طبقه در این سن زیر بار ازدواج دائم بروند و مسؤولیت یک زندگی را- که وظایف زیادی برای آنها نسبت به یکدیگر و نسبت به فرزندان آینده‏شان ایجاد می‏کند- بپذیرند.

کدامیک؟ رهبانیت موقت یا کمونیسم. جنسی یا ازدواج موقت؟

از شما می‏پرسم: آیا با این حال، با طبیعت و غریزه چه رفتاری بکنیم؟ آیا طبیعت‏ حاضر است به خاطر اینکه وضع زندگی ما در دنیای امروز اجازه نمی‏دهد که در سنین شانزده سالگی و هجده سالگی ازدواج کنیم دوران بلوغ را به تأخیر بیندازد و تا ما فارغ التحصیل نشده‏ ایم غریزه جنسی از سر ما دست بردارد؟.

آیا جوانان حاضرند یک دوره «رهبانیت موقت» را طی کنند و خود را سخت تحت فشار و ریاضت قرار دهند تا زمانی که امکانات ازدواج دائم پیدا شود؟ فرضاً جوانی حاضر گردد رهبانیت موقت را بپذیرد، آیا طبیعت حاضر است از ایجاد عوارض روانی سهمگین و خطرناکی که در اثر ممانعت از اعمال غریزه جنسی پیدا می‏شود و روانکاوی امروز از روی آنها پرده برداشته است صرف نظر کند؟.

دو راه بیشتر باقی نمی‏ماند: یا اینکه جوانان را به حال خود رها کنیم و به روی خود نیاوریم؛ به یک پسر اجازه دهیم از صدها دختر کام برگیرد، و به یک دختر اجازه دهیم با دهها پسر رابطه نامشروع داشته باشد و چندین بار سقط جنین کند،

یعنی عملًا کمونیسم جنسی را بپذیریم؛ و چون به پسر و دختر «متساویاً» اجازه داده‏ ایم، روح اعلامیه حقوق بشر را از خود شاد کرده‏ایم، زیرا روح اعلامیه حقوق بشر از نظر بسیاری از کوته فکران این است که زن و مرد اگر بناست به جهنم دره هم سقوط کنند دوش به دوش یکدیگر و بازو به بازوی هم و بالأخره «متساویاً» سقوط کنند.

آیا اینچنین پسران و دخترانی با چنین روابط فراوان و بیحدی در دوران تحصیل، پس از ازدواج دائم مرد زندگی و زن خانواده خواهند بود؟.

راه دوم ازدواج موقت و آزاد است. ازدواج موقت در درجه اول زن را محدود می‏کند که در آن واحد زوجه دو نفر نباشد. بدیهی است که محدود شدن زن مستلزم محدود شدن مرد نیز خواه ناخواه هست. وقتی که هر زنی به مرد معینی اختصاص پیدا کند قهراً هر مردی هم به زن معینی اختصاص پیدا می‏کند، مگر آنکه از یک طرف عدد بیشتری باشند. بدین ترتیب پسر و دختر دوران تحصیل خود را می‏گذرانند بدون آنکه رهبانیت موقت و عوارض آن را تحمل کرده باشند و بدون آنکه در ورطه کمونیسم جنسی افتاده باشند.

این ضرورت اختصاص به ایام تحصیل ندارد، در شرایط دیگر نیز پیش می‏آید.اصولًا ممکن است زن و مردی که خیال دارند با هم بطور دائم ازدواج کنند و نتوانسته‏ اند نسبت به یکدیگر اطمینان کامل پیدا کنند، به عنوان ازدواج آزمایشی برای مدت موقتی با هم ازدواج کنند؛ اگر اطمینان کامل به یکدیگر پیدا کردند ادامه می‏دهند و اگر نه از هم جدا می‏شوند.منبع:پایگاه اطلاع رسانی استادمرتضی مطهری- مجموعه آثار ج۱۹ ص ۶۴

توضیحات مدیریت سایت-پیراسته فرآقایان وبعضاً خانمهای بظاهرروشنفکر،که،ازدواج موقت را تمسخرمی کنند ،اکثراً درخفا با جنس مخالف بطورنامشروع رابطه دارند (ازدواج سفید،رابطه کاری و..)ویا اهل «ولنتاین»هستند،کافی است سری به پزشکی قانونی زده شودکه هنگام معاینه زمان عقد-برای گرفتن برگه سلامت-چنددرصدآسیب دیده هستند!؟بیش از۵۰%جوانان قبل ازازدواج، تجربه تماس فیزیکی باجنس مخالف رادارند!


زنان صیغه ای را در کجای قم میتوان پیدا کرد؟؟؟
گزارشی از گستردگی سنت ازدواج موقت در مهمترین شهر مذهبی ایران مجله زیگ زاگ:
خودش را سمیه معرفی می کند. چادرگل دار مشکی‌اش را کیپ گرفته،زنی است با صورتی گرد، بینی‌ کوچک، چشمانی مشکی، چانه ای که گود افتاده، لب هایی قرمز اما چروک و صورتی پر از چین. می‌گوید: ۲۷ سال دارد. اما به نظر می‌رسد ۳۵ سالی داشته باشد. او یک زن بیوه است که دوست دارد صیغه شود.
صیغه نوعی ازدواج در اسلام است که در آن زن و مرد برای مدت و زمانی خاص و با مهریه مشخص که خود تعیین می‌کنند به عقد هم در می‌آیند یا در اصطلاح بر هم محرم می‌شوند.
سمیه با گرفتن پول به عنوان مهریه صیغه مردان می‌شود. ۱۰ هزار تومان برای یک روز، ۵۰ هزار تومان برای یک هفته و یک سکه برای یک ماه.
اینجا قم است و سمیه در زیر یکی از رواق‌های حرم حضرت معصومه نشسته است.
چندی پیش مصطفی پورمحمدی وزیرکشور ایران در همایش حجاب در قم اعلام کرده بود که باید صیغه درکشور با جدیت گسترش یابد. او گفته بود باید فکری به حال شهوت پسران ۱۵ ساله کرد و راه حلش این بود که روحانیان و مسئولان حوزه، کاری بکنند.
آدرسی که وزیر کشور برای حل مشکل صیغه می دهد، اشتباه نیست؛ در قم بیشتر افراد، از عکاس های دور حرم گرفته که عکس شما را با گل دسته می گیرند تا مغازه دار و حتی عابران پیاده همگی برای صیغه یک نظر مشترک دارند: بروید پیش شیخ ها.
شیخ ها همان روحانیان و طلبه هایی هستند که عبا و عمامه می پوشند.
حمید که در نزدیکی حرم و در قلب شهر مغازه دارد می‌گوید: روزی ۲۰، ۳۰ نفری آدرس صیغه می‌گیرند. از پسرهای جوان ۱۶، ۱۷ ساله گرفته تا مردهای۴۰، ۵۰ ساله.
او می‌گوید: ما هم آدرس شیخ ها را می‌دهیم. هرچی باشد آن ها در امور شرعی وارد هستند و زن‌هایی را می‌شناسند که دوست دارند صیغه شوند.
قم به خاطر جای گرفتن حوزه های علمیه و مدرسه های دینی مختلف مثل فیضیه و حضور مراجع تقلید، مهم ترین شهر مذهبی ایران است و بیشترین تعداد روحانیون و طلبه ها در آن زندگی می‌کنند. با راه رفتن در خیابان های شهر می توان حضور ملموس آن ها را حس کرد.
روحانیانی با آلبوم عکس زنان
محمود یک طلبه جوان است که ۸ سالی است در حوزه علمیه درس می خواند و درحجره زندگی می کند. او می گوید: بعضی ازشب ها هست که بچه ها در مورد صیغه با هم حرف می‌زنند و شوخی می‌کنند.
او می‌گوید: طلبه ها شماره تلفن روحانیانی را دارند که زن های صیغه‌ای را می‌شناسند و آلبوم‌هایی را دارند که عکس این زن ها در آن‌هاست. این روحانیان با گرفتن روزی ۱۰، ۱۵ هزار تومان افراد را صیغه می‌کنند و صیغه نامه می‌دهند.
محمود ادامه می‌دهد: تا حالا کسی را صیغه نکرده ام اما دوستی دارم که سالی دو، سه نفر را صیغه می‌‌کند تا هم نیاز جنسیش برطرف شود، هم ثوابی برده باشد و هم کمک خرجی به یک زن بی‌پناه کرده باشد.
البته روحانیان و طلبه هایی هم هستند که وقتی به آن ها برای صیغه مراجعه می‌کنید اظهار بی اطلاعی می‌کنند. بعضی از آن ها هم می‌گویند: این ها واقعیت ندارد. اگر دیدید به ما هم آدرس بدهید.
به جز روحانیان، راه های دیگری هم در قم وجود دارد تا بتوان به زن هایی‌که دوست دارند با گرفتن پول زن موقت افراد بشوند رسید.
حرم و اطراف آن یکی از مهمترین مکان ها برای یافتن این زنهاست. البته به قول یکی از نگهبانان حرم باید این کاره باشی تا آن ها را در بین زائران تشخیص دهی.
این نگهبان می‌گوید: معمولا ساعت های پنج تا هفت بعدازظهر می‌آیند و زیر رواق ها و گوشه حیاط می‌نشینند. شب های پنجشنبه هم تعداد آن ها زیاد می‌شود.
در نزدیکی ورودی۲۱ حرم، زنی روی زمین نشسته و مردی دو زانو رو به روی اوست. زن تسبیح می‌اندازد و با مرد صحبت می‌کند. مرد از بین دفتر کوچکی که در دست دارد عکس سه در چهار و رنگی پسری را به او نشان می‌دهد.
چند لحظه بعد مرد پشت عکس شماره ای می‌نویسد و آن را هم به زن می دهد و از کنار او بلند می‌شود. دانه های تسبیح همچنان در دست زن پایین و بالا می‌شوند.
اکبر مردی که درکنار زن نشسته بود، می‌گوید: به دنبال زنی برای صیغه می‌گردم. یک سالی است که زنم را طلاق داده ام. پسر ۱۲ ساله دارم و امکان ازدواج هم ندارم.
او می‌گوید: خانم گفت خودش مریض است و نمی تواند کاری برای من بکند اما زن هایی را می‌شناسد که دوست داند صیغه بشوند. عکس و شماره من را گرفت تا به آن‌ها بدهد.
خانمی که اکبر با او حرف زد به نظرمی‌رسد حدود ۵۰ سال داشته باشد. رنگ صورتش زرد است و چشم‌هایی خمار دارد و بخش از دندان هایش ریخته است.
به جز حرم یکی دیگر از محل های تجمع زنانی که دوست داند صیغه شوند، قبرستان شیخان است. قبرستانی که در بین قمی ها به صیغه مشهور است.
شیخان، قبرستانی مشهور برای صیغه
شیخان قبرستانی کوچک شاید به اندازه یک زمین بسکتبال است که دور تا دور آن عکس شهدا جای گرفته و در وسط آن بسیاری از روحانیان سرشناس دفن شده اند.
در این قبرستان سه آرامگاه هم وجود دارد که یکی از آن ها متعلق به میرزاده قمی از روحانیون مشهور است.
دور آرامگاه میرزاده قمی جمع می‌شوند. اگر روزهای وسط هفته یا پنجشنبه ها بروید حضور آن ها را خوب حس می‌کنید؛ زن های چهل، پنجاه ساله به بالایی که دوست دارند صیغه بشوند. این ها را علی می‌گوید که عبای قهوه ای و عمامه ای سفید به سردارد.
او می‌گوید: این زن ها را بیشتر مردها و روحانیانی که سن و سالی از آن ها گذشته است و یا همسرانشان به سفر رفته اند صیغه می‌کنند.
اما به جز حرم و شیخان برای پیدا کردن زن صیغه ای در قم راه دیگری هم وجود دارد. در شهر موسسه هایی هستند که می‌توانند به شما برای ازدواج موقت و دائم کمک کنند.
موسسه هایی مثل بنیاد ازدواج فاطمه زهرا در چهار راه سجادیه. روی ورودی این موسسه نوشته شده: بنیاد ازدواج و خدمات فرهنگی فاطمه زهرا. ارائه مشاوره خانواده وازدواج. انجام تحقیقات علمی و تبلیغاتی. همسریابی. ازدواج افراد مجرد. آموزش و کتابخانه . مراجعه برای عموم برادران و خواهران.
در قم جز این موسسه ها که می‌توانند مراجعان را برای پیدا کردن همسری موقت کمک کنند، موسسه ها و دفترهایی هم هستند که می‌توانند به سوالات شرعی در زمینه های مختلف از جمله صیغه هم پاسخ دهند.
چند تا از این دفترها درحرم حضرت معصومه جای گرفته است؛ از جمله دفتری که در زیر یکی از رواق ها است و در ورودی آن نوشته شده دفترپاسخ به سوالات شرعی.
روحانی ای که در یکی از این دفترها نشسته و با تلفن برای مردم استخاره می گیرد، می گوید: صیغه، جوان ها را از گناه دورمی کند و ثواب دارد. جوان ها باید به جای اینکه دوست دختر که حرام است پیدا کنند صیغه کنند تا به گناه نیفتند. نماز را هیچوقت ترک نکنند و در مجالس مذهبی شرکت کنند. با دوستانشان درمورد مسائل جنسی حرف نزنند تا بتوانند نیازهای جنسی خود را کنترل کنند.
البته این روحانی که ریش های بلند ولی تنکی دارد یک راهنمایی هم می کند: بهتر است جوان ها بروند پیش مادرخود گریه کنند تا برای آن ها زن بگیرند، چون به خیلی از زن هایی که صیغه می شوند نمی شود توجه کرد اینها پیش مردهای مختلفی می‌خوابند و مریضی دارند. این ها اییدز (ایدز را ایدز تلفظ می کند) دارند.
البته به جز این دفترها، در شهر قم کتاب های بسیاری هم مثل کتاب احکام ازدواج موقت و دائم چاپ شده است که در آن ها مراجع به سوالات شرعی افراد از جمله سوالاتی در مورد صیغه جواب داده اند. سوالاتی مثل: آیا ازدواج موقت با دختران اروپایی بدون اجازه پدر آن ها جایز است؟ آیا فواحش را می توان صیغه کرد؟
شهری مثل شهرهای دیگر
قم هم مثل شهرهای دیگر شده است،یکی از اهالی منطقه صفائیه قم می گوید:هیچ آماری از میزان صیغه در شهر قم وجود ندارد اما آمارهایی که برخی از مرکزهای ازدواج از میزان صیغه در قم ارائه می‌دهند و همچنین شمار مراکزی که افراد برای ازدواج موقت به آن ها مراجعه می‌کنند، نشان از گستردگی صیغه در شهر دارد.
مسئول یکی مسافرخانه ها در نزدیکی حرم می‌گوید: فقط روزی دو، سه مورد و ماهی چهل، پنجاه مورد به مسافرخانه من مراجعه می‌کنند و ما هم طبق قانون به آن هایی که صیغه نامه دارند پذیرش می‌دهیم.
او می‌گوید: البته برخی از این افراد مشکلاتی را هم درست می‌کنند. بعضی وقت ها با هم دعوا می‌کنند و صدای دعوای آن ها بالا می‌رود و بعضی وقت ها هم سر و صداهای عجیب در می‌آورند.
اما در قم بسیاری از افراد از جمله جوان های عادی ترجیح می‌دهند به جای صیغه، روابط آزاد یا به گفته خود بازار آزاد را تجربه کنند.
سیاوش که موهای خود را مدل دیوید بکام زده و لباسی قرمز به تن کرده می‌گوید: سه تا دوست دختر دارم که با یکی از آن ها هم رابطه جنسی دارم. چرا باید بروم یک زن مطلقه یا بیوه را صیغه کنم. مگر می توانم با یک زن ۳۰ ساله پارک یا سینما بروم.
او می گوید: قم هم مثل همه جا نقاطی دارد که خیلی از دخترها و زن هایی که دوست دارند صیغه شوند آن جا جمع می شوند -البته چندسالی است که تجمعشان مختل شده است! یکی از مشهورترین این نقاط درقم، زیر پلی درنزدیکی میدان جانبازان در خیابان صفاییه و خیابان ساحلی است.
پسری ضاهراصلاح که اهل همین منطقه است می‌گوید: نمی دانم چرا با این زن ها برخوردی نمی شود. قبلا بااینها برخوردمیشد اما چند وقتی است برخوردها کم شده است.
او می گوید: قبلا روزی چند نفر از آن ها را می‌گرفتیم. اینجا شهر مذهبی است و نباید این وضعیت را داشته باشد. باور کنید خیلی از این ها اهل قم نیستند. فقط قم، بازاری برای کار آن ها شده است.
او می‌گوید: قم هم مثل شهرهای دیگر شده، فقط همه چیز زیر چادر است.
منبع:سایت ادیان ومذاهب
***
«زنان صیغه‌ای» در شهر مذهبی قم حضور چشمگیری دارند !
حیاط بزرگ مسجد امام حسن عسگری، صحن و اطراف حرم معصومه، خیابان ارم، گذر خان و اطراف مدرسه گلپایگانی دیگر جاهایی هستند که می‌توان «زنان صیغه‌ای» را پیدا کرد.
امید رضایی در مقاله ای تحت عنوان «آیا طلبه‌ها بیش از دیگران صیغه می‌کنند؟» که توسط خبرگزاری آلمانی “دویچه وله” منتشر شد، به مقوله ازدواج مؤقت پرداخته متن کامل این مقاله به شرح ذیل است:

ازدواج موقت در احکام شیعه “حلال” و گاه دارای “اجر و ثواب” دانسته می‌شود و شاید به همین دلیل نزد طلبه‌ها و روحانیون نسبت به دیگر گروه‌های اجتماعی محبوب‌تر است. گاه زنان هم برای “ثواب” به ازدواج موقت با طلبه‌ها تن می‌دهند.

“صیغه” یا “متعه” در فقه اسلامی، نام دیگر “ازدواج موقت” است و راه و رسمی است که بخشی از فقها و روحانیون برای “به گناه نیفتادن جوانان” تجویز می‌کنند.

در ازدواج موقت مدت ازدواج و مهریه از ابتدا باید مشخص باشد، اما آن چه باعث تسهیل فقهی این نوع ازدواج می‌شود، این است که در نظر تعدادی از مراجع شیعه، دختر جهت ازدواج موقت نیازی به “اذن پدر” ندارد.

ازدواج موقت در فقه شیعه “حلال” است. در سال‌های گذشته، حکومت ایران و متولیان فرهنگ رسمی تلاش زیادی برای جا انداختن این مسئله در میان مردم کرده‌اند. از جمله، مصطفی پورمحمدی، وزیر سابق کشور و وزیر کنونی دادگستری، در خرداد ۸۶ گفته بود: «ما نباید از ترویج ازدواج موقت جوانان در جامعه که حکم خدا می‌باشد، پروا داشته باشیم و این مسئله باید با جسارت در کشور ترویج شود.»

این اظهار نظر با واکنش‌های گسترده مخالفان و موافقان ترویج ازدواج موقت روبه‌رو شد. پیش از این نیز در دهه ۷۰، هاشمی رفسنجانی، رئیس‌جمهور وقت، بحث ترویج ازدواج موقت را پیش کشیده بود که با واکنش مخالفان، مسکوت ماند.

با وجود تمام تبلیغات، ازدواج موقت در فرهنگ عمومی مردم ایران همچنان مذموم است.

در این میان، گفته می‌شود طلبه‌ها و روحانیون جوان به ویژه در شهرهای مذهبی قم و مشهد، به این مسئله علاقه نشان می‌دهند. طلبه‌ها و روحانیون بنا به تجویز شرع و فرهنگ سنتی ایرانی، عمومن در سنین خیلی کم ازدواج می‌کنند، اما ظاهرن با وجود این، همچنان به ازدواج موقت، چه پیش از ازدواج دائم و چه خارج از رابطه با همسر دائم خود علاقه نشان می‌دهند.

در مسئله ازدواج موقت نیز مانند اکثر مسائل مربوط به سکس در ایران، آمار و ارقام دقیقی وجود ندارد و پژوهش خاصی انجام نشده است. به این ترتیب گفته‌ها و شنیده‌ها درباره این موضوع، چندان مستند نیستند و معمولن حاصل مشاهدات شخصی هستند.

حکومت ایران روی این مسائل حساسیت خاصی دارد. به خصوص دادگاه ویژه روحانیت، با مسئله ازدواج موقت و صیغه در میان روحانیون و طلبه‌ها شدین برخورد می‌کند. برخوردی که البته مانع گرایش روحانیون و طلبه‌ها به این نوع رابطه نشده است.

در سال‌های گذشته شخصی به نام شیخ حسین وافی، تشکیلاتی شامل چند «خانه عفاف» در شهر قم اداره می‌کرد که در آن‌ها خدمات ازدواج موقت به طلبه‌ها ارائه می‌شد. در این خانه‌ها زنانی بودند که (بنا به شرطی که بین فقیهان شیعه «عدم دخول» نامیده می‌شود) می‌توانستند در یک روز در چارچوب ازدواج موقت با چند مرد رابطه داشته باشند.

این خانه‌های عفاف با حکم دادگاه ویژه روحانیت قم برچیده شدند و شیخ حسین وافی برای چند سال راهی زندان شد.

یک روحانی به دویچه‌وله می‌گوید: «از آن‌جا که جامعه کشش این مسئله را ندارد و از مقبولیت اجتماعی برخوردار نیست، و هم این‌که دادگاه ویژه روحانیت با این مسئله برخورد می‌کند، طلبه‌ها از علنی کردن این مسئله شدیدن پرهیز می‌کنند و در مورد آن اطلاعات نمی‌دهند.» او همچنین معتقد است در طول چهارده سالی که با طیف‌های مختلفی از طلبه‌ها ارتباط داشته، مسئله ازدواج موقت کم‌رنگ شده است.

رواج بیشتر در شهرهای مذهبی

روحانی دیگری که در شیراز تحصیل کرده، می‌گوید در یکی از قدیمی‌ترین حوزه‌های علمیه ایران که در گذشته دور نیز مرکز جهان اسلام بوده است، به نام «حوزه علمیه خان»، به دلیل نحوه مدیریتش در سال‌های گذشته، مسئله صیغه شدیدا رایج بوده است و طلبه‌های آن‌جا به این کار معروف بوده‌اند.

این روحانی جوان می‌گوید که “صیغه‌ کردن” در شهرهای قم و مشهد بسیار رایج است و حتی دفتر رسمی برای این کار وجود دارد و طلبه‌ها هم از این کار خیلی خوششان می‌آید و «از همان اوایل دست به صیغه‌شان خوب است».

وی می‌گوید وقتی به طلبه‌های این شهرها اعتراض می‌کرد، به او می‌گفتند «می‌خواهی حلال خدا را حرام کنی؟» به نظر این روحانی جوان، «قسم» و «طلاق» هم حلال است، اما مذموم. او می‌گوید: «صیغه حلالی است که فرد تا مجبور نشود نباید دست به آن بزند.»

او دلیل رواج این مسائل در قم را این می‌داند که روش مدیریت در حوزه‌های این شهر غلط است و طلبه‌ها به قصد نمره و نه به قصد یادگیری درس می‌خوانند و به این دلیل «می‌افتند توی این کارها.» وی می‌گوید طلبه‌هایی که در قم و مشهد برای خدا درس می‌خوانند، نه مقام و پول، در اکثریت نیستند.

پیدا کردن «زنان صیغه‌ای»

گفته می‌شود زنانی که در ایران «زنان صیغه‌ای» خوانده می‌شوند، در شهر قم، در قبرستان شیخان و اطراف آن حضور چشمگیری دارند.

حیاط بزرگ مسجد امام حسن عسگری، صحن و اطراف حرم معصومه، خیابان ارم، گذر خان و اطراف مدرسه گلپایگانی دیگر جاهایی هستند که می‌توان «زنان صیغه‌ای» را پیدا کرد. این زنان در قالب دست‌فروش و «گدا» نیز حضور دارند.

همچنین گفته می‌شود بعضی طلبه‌ها شماره‌ تلفن‌های برخی از این زنان را دارند که آن را در اختیار دوستان خود قرار می‌دهند یا گاهی خود واسطه آشنایی زنان صیغه‌ای و دوستان‌شان می‌شوند.

حتی گفته می‌شود آرایشگاهی در شهر قم به مشتریان مطمئن خود شماره‌ تلفن ‌برخی از این زنان را می‌دهد و خودش طلبه‌ها را با زنان صیغه‌ای آشنا می‌کند. برخی روحانیون نیز بابت انجام «کار خیر» و «نجات جوانان از گناه» ممکن است زنان صیغه‌ای را به طلبه‌های جوان معرفی کنند.

پاداش و اجر اخروی در فقه شیعه

روایات و احادیث متعددی در خصوص اجر و پاداش اخروی برای «متعه» در میان شیعیان وجود دارد، اما غالب این روایات نامعتبر به نظر می‌رسند. هرچند که در نهایت برخی فقیهان شیعه به استناد سخنان باقی‌مانده از پیامبر اسلام و امامان شیعه، ازدواج موقت را دارای ثواب می‌دانند.

از جمله در حدیثی از محمد باقر، امام پنجم شیعیان، آمده است که اگر متعه «با نیت الهی» انجام شود، به تعداد موهای بدن از گناهان فرد بخشیده خواهد شد (کتاب “من لا یحضره الفقیه”).

به این دلیل حتی برخی «زنان صیغه‌ای»، هدف خود از این کار را، «ثواب آن» می‌دانند.

از سوی دیگر، گفته می‌شود همسران طلبه‌ها، به شدت با این موضوع مخالف هستند و گاهی آن را خیانت به خانواده می‌دانند. زنانی که خود طلبه هستند، ازدواج موقت را به شکلی تفسیر می‌کنند که به هیچ وجه با شرایط همسر خودشان سازگار نباشد.

گفته می‌شود در قم گاهی پیش آمده که ازدواج موقت طلبه‌ای افشا شده و موجب نفرت همسران دیگر طلبه‌ها از وی شده است.

آیا همه این حرف‌ها شایعه است؟

اما گروهی از روحانیون نظر کاملاً متفاوتی در مورد رواج ازدواج موقت در میان این قشر دارند. طلبه جوانی که در زنجان و قم تحصیل کرده، به دویچه‌وله می‌گوید: «شایعه همیشه بزرگ‌تر از واقعیت است. موضوع صیغه برای من هم مسئله بود، پیگیر آن شدم و نتیجه‌ای کاملاً متفاوت از شنیده‌ها گرفتم: افراد متمول و بازاری، بسیار بیشتر از تصوری که نسبت به روحانیون وجود دارد، اهل صیغه هستند.» او معتقد است در میان طلبه‌ها عده بسیار کمی اهل ازدواج موقت هستند، آن هم به قصدی متفاوت از آن‌چه برای ازدواج موقت تصور می‌شود.

یک طلبه دیگر می‌گوید: «راستش فکر نمی‌کنم هیچ طلبه‌ای حاضر باشد از تجربه ازدواج موقت خود بگوید. هم به خاطر مسائل امنیتی و هم حریم خصوصی‌اش. چون طلبه‌ها زود ازدواج می‌کنند و هم اینکه وضعیت جامعه و کنترل حکومت فرق کرده، کمتر سراغ ازدواج موقت می‌روند. اگر هم بروند کمتر بروز می‌دهند.» او اضافه می‌کند که برخلاف تصورات و شایعات، مکان خاصی برای زنان صیغه‌ای در شهر قم سراغ ندارد.

در نهایت باید گفت در جامعه پر از شایعه ایران که گردش آزاد اطلاعات در آن وجود ندارد و حاکمیت اجازه تحقیق و پژوهش در خصوص چنین مواردی را نمی‌دهد، هیچ کدام از این مشاهدات، نشان‌دهنده تمام واقعیت نیستند، در عین این‌که هر کدام بخش‌هایی از واقعیت را روشن می‌کنند./بنقل ازمحبت نیوز


صیغه یا ثبت ازدواج‌های یک ساعته با ۵۰ هزار تومان!
شاید باورتان نشود ! اما در همین کشور خودمان می‌شود با مراجعه به یک سایت به عنوان متقاضی «ازدواج یک ساعته» ثبت نام کرد، عجیب‌تر اینکه وقتی به سایت مراجعه می‌کنید با عباراتی در خوداظهاری برخی از زنانی که پیشتر ثبت‌نام کرده‌اند مواجه می‌شوید، مانند: خانم ۳۹ ساله، عالی، رنگ پوست سفید، سالم، با تناسب اندام عالی و جذاب، با قد… و وزن…
در این میان اظهارات زنی ۲۴ ساله نیز جالب است که تنها مایل به ازدواج یک ساعته با مردان ۵۰ سال به بالاست و می‌گوید که تحصیل کرده و متشخص است.

به گزارش ایسنا،‌ تنها کافی است که کلمه «صیغه» را در یکی از موتورهای جستجوگر سرچ کنید و بعد از ثانیه ای با حجم زیادی از مطالب روبرو شوید، برای باز کردن برخی از این سایتها باید زحمت «ران» کردن فیلترشکن را به خود داد. اما عمده سایت‌ها بدون استفاده از نرم افزارهای تسهیل‌کننده نیز باز می‌شوند و جالب است که عمده آنها شما را به استفاده از اینگونه ازدواج‌ها تشویق می‌کنند؛ ازدواج‌های مقطعی و حتی یک ساعته! روابطی آنقدر کوتاه و برپایه پول که به سختی می‌توان نام ازدواج بر آن نهاد.

به سراغ یکی از این سایت‌های ترویج دهنده پدیده صیغه و متعه می‌رویم؛ نمای سایت که با قرار دادن اسامی خداوند رنگ و بوی عرفانی به خود گرفته، در وهله اول سبب می‌شود این سایت را نسبت به سایر سایت‌ها تافته جدا بافته بدانید، اما بررسی کلی سایت نظرتان را تغییر خواهد داد.

این سایت از سالروز مبعث پیامبر تاکنون بیش از ۱۰۰ بار مورد حمله بزرگ DDOS ( (distributed denial of service)قرار گرفته است اما همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد و تنها با قطع و وصل‌ شدن‌های مداوم موجب به زحمت افتادن طرفدارانش شده است.

گردانندگان این سایت قطع و وصل‌شدن را نشانه مظلومیت خود می‌دانند و معتقدند این قطع و وصل شدن‌ها نشانه حقانیت فعالیت محسوب شده و برای آن چیزی که خودشان «کوری چشم کافران» نام نهادند، با تلاش‌های شبانه‌روزی تیم فنی، حملات احتمالی آتی نیز خنثی می‌شود.

دامنه این سایت CF است که هر روز زحمت فیلترشدنش برعهده سازمانی می‌افتد اما دست اندرکاران سایت تنها با اضافه کردن یک عدد به آدرس‌ سایت، این امکان را به طرفدارانشان می‌دهند تا بدون استفاده از هرگونه فیلترشکن به محتوای سایت دسترسی پیدا کنند.

با اینکه بنا بر گفته گردانندگان این سایت، محتوای این صفحه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است، اما در بخشی از این سایت آمده است که این سایت «فقط فتوای کتبی مراجع عظام تقلید جهان تشیع (مجوز شرعی) را کسب و هیچ‌گونه مجوزی از هیچ نهاد قانونی جز قانون اساسی، قانون مدنی و قانون حمایت از خانواده ندارد، لذا فعالیت این سایت به استناد ماده ۲۱ قانون حمایت از خانواده، ماده ۲۲۳ قانون مجازات اسلامی و براساس ماده ۱۰۷۱ و ۱۰۷۵ قانون مدنی ایران است.»

این سایت در دو بخش ازدواج موقت یک ماهه و ازدواج موقت ساعتی به فعالیت خود ادامه می‌دهد که افراد تنها با ارائه پیامک شامل شماره فیش واریزی و ساعت آن به جمع متقاضیان وارد می‌شوند.

مدیریت سایت را بر اساس آن چیزی که خود درج کرده‌اند، فردی به نام «ف.ش» که از قضا کارشناس حقوق قضایی نیز هست، بر عهده دارد، حق معارفه در این سایت بین ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان است و براساس آن چه قید شده، این پول جهت تنظیم ملاقات و در ابتدا اخذ می‌شود و این هزینه‌ها تنها برای افزایش ضریب امنیت سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مسئولیت پیگیری و ارتباط با علاقه‌مندان را زنی متاهل و حدودا ۵۰ ساله برعهده دارد که تنها در ساعت کاری مشخصی اقدام به پاسخگویی و ثبت‌نام از متقاضیان می‌کند، به صدایش که نمی‌خورد زنی ۵۰ ساله باشد و بیشتر به نظر می‌رسد دختری ۲۰ساله پاسخگوی ماست، به عنوان یک متقاضی و نه یک خبرنگار با او تماس گرفتیم و این زن در وهله اول با سوالی ما را شرمنده کرد:«شما متقاضی ازدواج یک ساعته هستید یا یک ماهه؟» و هنگامی که سردر گمی ما را فهمید گفت که برحسب تجربه‌اش پیشنهاد می‌کند در مرحله اول ازدواج یک ساعته و در صورت تمایل یک ماهه را تجربه کنیم»

او می‌گوید مدل ثبت نام برای زنان و مردان در سایت موجود است و باید طبق مدل ارائه شده ثبت نام کنیم، او در مورد تامین مسکن سوال می‌پرسد و هنگامی که متوجه می‌شود مسکنی برای ازدواج‌های یک‌ساعته موجود نیست می‌گوید نگران نباشید می‌توانید از مسکن سایت استفاده کنید و هنگامی که در مورد مسکن سایت از او می‌پرسم می‌گوید بنده مسئول ثبت‌نام و پاسخگویی به سوالات هستم و در مورد مسکن و آزمایشاتی که باید انجام دهید واحد هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت!

در ادامه در مورد قانونی بودن و مجوزهای این سایت می‌پرسم و او که به نظر از سوال‌های به قول خودش غیرمعمول من خسته شده می‌گوید ما در حال حاضر مجوز قانونی نداریم اما ما برابر شرع فعالیت می‌کنیم.

خانم«ی» در مورد استقبال از این سایت نیز در حالی که به وضوح می‌شد متوجه لبخندش شوی از استقبال چشمگیر آقایان سخن می‌گوید و با اشاره به عدم استقبال زنان می‌گوید که زنان به دلیل مشکلات عرفی و سلیقه‌ای کمتر به اینگونه ارتباطات رغبت نشان می‌دهند اما مردها راحت‌تر هستند.

او در مورد چرایی واریز هزینه اولیه برای تعیین قرار که از ۵۰ تا ۲۰۰هزار تومان است هم می‌گوید که این هزینه‌ها با توجه به شئون زنان در نظر گرفته می‌شود و در اصل فیلتری برای کاهش آمار افراد مزاحم است تا افرادی که واقعا خواهان هستند به مراحل بعدی وارد شوند.

او در حالی تعیین مهریه را فیلتر مزاحمان می‌داند که تعیین میزان مهریه بانوان با توجه به سن، زیبایی، تحصیلات و… و با لحاظ نمودن نظر کارشناس سایت انجام می‌گیرد و زنان متقاضی این ثبت‌نام نیز حتما باید مطلقه یا بیوه بوده و با ارسال تصویر شناسنامه خودشان صداقت خود را نشان دهند. دوشیزگان در این سایت پذیرش نمی‌شوند و ارائه خدمات به بانوان تمامی ادیان انجام می‌گیرد اما در مورد آقایان نیز شرایط ویژه‌ای مدنظر است، چراکه متاهلین مجاز به ثبت‌نام در این سایت نیستند مگر با ارائه دلیل موجه و همچنین آقایان برای ثبت‌نام ماهانه باید از موقعیت اجتماعی و تمکن مالی خوبی برخوردار باشند.

با اینکه شماره کارت اختصاص داده شده به متقاضیان در داخل کشور و متعلق به یکی از بانک‌های دولتی است اما پیگیری‌های ما در این رابطه نتیجه‌ای نداشت و با اینکه در خلال پیگیری‌های از مسئولان پلیس آدرس این سایت برای بیست‌ونهمین بار نیز فیلتر شد اما پلیس اعلام کرد تا کنون شکایتی از این سایت واصل نشده است!

به گزارش ایسنا، با اینکه پلیس همواره نسبت به فعالیت سایت‌های همسریابی و این‌گونه سایت‌ها هشدار داده به نظر می‌رسد جذابیت حضور در این سایت‌ها و استفاده از محتوای آنها آنقدر زیاد است که نه تنها مسائل مالی بلکه مسائل غیر اخلاقی احتمالی نیز راه را برای علاقه‌مندانش ناهموار نمی‌کند و جای سوال است چرا این سایت شاکی حقیقی یا حقوقی نداشته و چرا گامی برای برخورد با اینگونه سایت‌ها با وجود ارائه شماره حساب متعلق به یک بانک دولتی، برداشته نمی‌شود؟

اشتراک
برچسب : “متعه”چیست؟, “متعه”درقرآن, آیه قرآن درباره ازدواج موقت, آیه قرآن درباره صیغه, آیه”٢٤نساء “درباره ازدواج موقت, آیه”٢٤نساء “درباره صیغه, ازدواج موقت درقرآن, پیراسته فر, زن صیغه ای, زنان صیعه ای قم, زنان صیغه ای, زنان صیغه درغالب گدا, شهیدمطهری درباره “صیغه”, شهیدمطهری درباره”ازدواج موقت”, صیغه, صیغه ای, صیغه درقرآن, صیغه درقم, عقدموقت چیست؟, فعالیت زنان صیغه ای, فَمَا اسْتَمْتَعْتُم بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِيضَةً, فمااستمتعتم به منهن فاتوهن اجورهن فریضه, کدام آیه قرآن درباره “ازدواج موقت”است, کدام آیه قرآن درباره “صیغه”است
درباره نویسنده

پیراسته فر1996مطلب نوشته است .

۳۹۶ Comments on “زنان صیغه ای درقم+آیه قرآن”صیغه”ازدواج موقت دراسلام”

حمید wrote on ۱۸ مرداد, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۷
زنآن صیغه مکان از خودشان دارند؟

علی wrote on ۶ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۶
خیلی جالب است؛ این متن را یا خبرنگاران بی‌بی‌سی نوشته‌اند‌ (به‌خاطر توضیحات مواردی که برای ما ایرانیان واضح است، مثل توضیح شیخان) یا با تأثی و ویراستاری این دوستان نوشته شده است.
این که صیغه خوب است یا بد را کار ندارم؛ این که انسان شرافت نداشته باشد و علیه چیزی که نمی‌داند و نمی‌شناسد جوسازی کند مطلبی دیگر است. ارجاعات گنگ با نام‌های مذهبی، استفاده از کلمه‌های با بار معنایی مثل شیخ، و از این دست مفاهیم که مهندسین ارتباطات در نوشته‌های خود می‌گنجانند، حالت انزجار به من می‌دهد.
شما را نمی شود کاری کرد؛ که اگر ریگ‌ها هم با شما سخن بگویند خواهید گفت سحر و جادوست.
ولی بدانید به‌زودی محو خواهید شد.

حسین wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۳
بسیار تاسف آور است که افرادی اینگونه در مذمت روحانیت و امر حلال متعه که در جلوگیری از گناه بسیار کارآمد میباشد یهودی وار میکوشند و در مورد گناه زنا که روز به روز در این کشور اسلامی اوج میگیرد و رواج می یابد حرفی نمیزنند و کسی نیست که جرأت کند و از این سنت رسول الله (ص) با وجود این همه منابع و مآخذ روایی شیعی و اسلامی دفاع کند تا دولت به راحتی بتواند جلوی این کار را گرفته و به گونه ای مرموز نیز در دادگاه ویژه روحانیت جا باز کرده و این دادگاه را نیز به اهرمی برای جلوگیری از رواج و انجام این سنت پیغمبر اکرم(ص) در آورد.کجروی و انحراف تا بکجا.

حسين wrote on ۲۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۳
سلام بنده حسین هستم ۲ سال و نیمی هست که بنده از همسرم جدا شده ام
در حال حاضر به دنبال فردی برای صیغه میگردم تا سن ۳۵ سال
اگر به بنده کمک کنید تا از گناه کردن در این راه خلاصی یابم
چاره‌ای ندارم
سپاسگزارم اگر بنده را راهنمایی فرمائید
۰۹۳۳۱۷۷۲۸۰۹

میثم wrote on ۲۲ شهریور, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۲
سلام
۳۱ ساله ومجرد هستم.تاکنون هیچ تجربه جنسی نداشته ام.
یک خانم برای صیغه کردن تا سن ۴۰ سال وترجیحا دارای منزل به من معرفی کنید.
شماره فرد مورد نظر را به ایمیل من ارسال کنید.
با تشکر فراوان از شما

هاکان wrote on ۲۸ شهریور, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۶
سلام جوانی ۲۵ ساله هستم مجرد بدون سابقه در روابط جنسی دنبال خانم صیغه ای دارای منزل ترجیجا
۰۹۳۶۱۸۴۴۴۷۷

مجتبی wrote on ۳۱ شهریور, ۱۳۹۴, ۵:۲۴
با سلام
بنده ۲۱سالمه و از ۴سالگی تو قم بودم وهمان اندازه که روزانه با افراد خانوادم ارتباط دارم با روحانیون هم ارتباط دارم و شدیدا این خزغبلات رو تکذیب می کنم
بدونید که همه ی این افرادی که این مزخرفات رو می نویسن یه برنامه مدون و هدف دار را جهت تضعیف و تخریب وجهه اسلام دنبال میکنن که البته مسلما افراد منطقی و عاقل به این ۴خط ایمانش رو از دست نمیده

میثم wrote on ۴ مهر, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۹
مردی هستم ۳۲ساله اهل اثفهتن شهر گنبدهای فیروزهای یه زن برای صیغه موقت میخواستم که گاها بابنده صیغه شود امکانات داشته باشد با تشکر

جواد wrote on ۷ مهر, ۱۳۹۴, ۷:۴۲
خخخخخخخخخ کی گفته تو شیخان و جاهای دیگه میشه زن صیقه ای پیدا کرد؟ من خونمون پیش حرمه. اصلا این حرفا نیس.این حرفایی که از قول مغازه دار ها نوشتید همه دروغه.همه و همه دروغه. تا حالا توی ده دوازده تا مغازه که دیوار به دیوار حرم بود کار کردم.جالبه که بدونید هشت سال توی این مغازه ها کار کردم و تا این لحظه کسی این جور سوالی ازمن نپرسیده.علکی گندش میکنن.

علی wrote on ۱۰ مهر, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۶
ای جان سفر بعدی به قم حتما دور حرم و قبرستان شیخا میرم ،جااااان

تنها wrote on ۱۴ مهر, ۱۳۹۴, ۱۳:۳۵
اگه امکانش هست زن خوب مومن برای ازدواج معرفی کنید ۰۹۳۸۰۹۶۶۶۴۴

امیر wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۴, ۱۰:۲۱
سلام. ۲۶ساله ام و دنبال یه زن صیغه ای میگردم.لطفا به ایمیلم بفرستید.۳برابر عرف هزینه میدم.ممنون

محمد wrote on ۲۳ مهر, ۱۳۹۴, ۳:۱۸
با سلام من چند ساله از همسرم جدا شدم و۳۰سالمه، اگر ممکنه یه خانم با خانواده و محترم جهت ازدواج موقت معرفی یا کمک کنید ارتباط برقرار کنم. ممنون میشم. ۰۹۳۸۰۱۸۱۹۷۹

مسلم wrote on ۲۴ مهر, ۱۳۹۴, ۲۱:۵۰
سلام حقیقت من دنبال ی صیغه هستم سی سالمه اگه میشه برام معرفی کنید ممنونم ۰۹۱۹۶۷۴۵۹۴۲

مسلم wrote on ۲۴ مهر, ۱۳۹۴, ۲۱:۵۲
حقیقت پولش مهم نیست ب توافق میرسیم۲

علیرضا wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۴, ۹:۲۳
از یک خانم محترم برای ازدواج موقت خواستگاری میکنم
دانشجوی دانشگاه تهران و ساکن تهرانم

میعاد wrote on ۲۵ مهر, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۶
ضمنا کلاه سر خودتون نزارید
صیغه=زنا

ضد میعاد wrote on ۲۶ مهر, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۲
گربه دستش به گوشت می رسه میگه پیف پیف ، خوب ارزشو داره ۱- پولشو نداره ۲- دختر خوب و سالم پیدا نمیکنه –

ضد میعاد wrote on ۲۶ مهر, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۳
اصلاح میشه = نمی رسه

مسلم wrote on ۲۶ مهر, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۵
اولا هرزگی نیست.دوم آیا ی جوان بهتره صیعفه کنه یا بره خود ارصای کنه کدومش.ما آبروی اسلام رو بریدیم.یا شما .کسی میخواد خودشو ارصا کنه از راه اسلامی درسته.از نطر من صیغه بهترین چیز برا ی جوان هست که نمیتونم ازدواج کنه.

سعید wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۴, ۷:۵۵
۰۹۱۷۴۰۲۰۵۴۰

سعید wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۴, ۷:۵۹
سلام
سعیدهستم
۲۲ساله
از بوشهر
دانشجو هم هستم
شماره تماس
۰۹۱۷۴۰۲۰۵۴۰
۰۹۳۷۳۵۷۹۹۷۷
دنبال زن صیغه ای میگردم و برام سن وسال اصلا برام مهم نیست

سعید wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۴, ۸:۰۰
Saeed
۰۹۱۷۴۰۲۰۵۴۰

سعید wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۴, ۸:۰۱
Saeed
۰۹۳۷۳۵۷۹۹۷۷

سعید wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۴, ۸:۰۲
سلام سعیدهستم از بوشهر دنبال زن صیغه ای میگردم برام سن سال مهم نیست اصلا
شماره تماس
۰۹۱۷۴۰۲۰۵۴۰
۰۹۳۷۳۵۷۹۹۷۷

سعید wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۴, ۸:۰۵
سلام سعیدهستم دانشجو
شماره تماس ۰۹۱۷۴۰۲۰۵۴۰
دنبال زن صیغه ای میگردم لطفا با من تماس بگیرید
۰۹۳۷۳۵۷۹۹۷۷

saeed 09174020540 wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۴, ۸:۰۸
سلام سعیدهستم از برازجان دانشجو هستم۲۲ساله///دنبال زن صیغه ای میگردم
شماره تماس
۰۹۳۷۳۵۷۹۹۷۷
۰۹۱۷۴۰۲۰۵۴۰
۰۹۱۷۴۰۲۰۵۴۰
۰۹۳۷۳۵۷۹۹۷۷

saeed 09174020540 wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۴, ۸:۰۸
۰۹۳۷۳۵۷۹۹۷۷

saeed 09174020540 wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۴, ۸:۱۰
سلام سعیدهستم از استان بوشهر شهر برازجان ۲۲ساله دانشجو هستم
۰۹۱۷۴۰۲۰۵۴۰

۰۹۳۷۳۵۷۹۹۷۷

saeed 09174020540 wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۴, ۸:۱۱
۰۹۱۷۴۰۲۰۵۴۰

۰۹۱۷۴۰۲۰۵۴۰

۰۹۳۷۳۵۷۹۹۷۷

saeed 09174020540 wrote on ۲۹ مهر, ۱۳۹۴, ۸:۱۳
سلام سعیدهستم بامن تماس بگیرید دنبال یه زن صیغه ای میگردم
۰۹۳۷۳۵۷۹۹۷۷
۰۹۱۷۴۰۲۰۵۴۰

محمد wrote on ۲ آبان, ۱۳۹۴, ۱۳:۴۶
سلام؛بنده ۳۳ سال سن دارم وحدود ۵ ساله که از زنم جدا شده ام؛اگر یک نفر صیغه برایم پیدا کنید ممنون میشم ۰۹۳۳۸۳۸۹۹۰۴ محمد

ن wrote on ۴ آبان, ۱۳۹۴, ۷:۰۴
من سالهاست در قم زندگی کرده ام و اصلا این موارد را ندیده ام. و دفعه اول هم است که این را میشنوم. طلبه نیستم و لی اینها به تهمت بیشتر شبیه است.
از اینکه بگذریم جالب است در غرب سکس و ویرانی خانوادهاشکال ندارد و لی این صیغه قانونی و حلال را چه بر سرش میاورند.!!!۱

فاعزه wrote on ۶ آبان, ۱۳۹۴, ۶:۴۹
سلام فاعزه۲۲ساله اماده برای ازدواج موقت و داعم ۰۹۳۵۳۲۵۶۷۳۳

مریم wrote on ۶ آبان, ۱۳۹۴, ۶:۵۰
مریم۲۵ساله کسی خواست بزنگه۰۹۳۷۹۲۱۲۴۷۶

مریم wrote on ۶ آبان, ۱۳۹۴, ۶:۵۶
ببخشین ۰۹۳۷۹۲۱۲۴۷۸مریمم

محمد wrote on ۷ آبان, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۲
آماده برای ازدواج موقت ۰۹۱۹۶۶۶۳۳۷۲

محمد wrote on ۸ آبان, ۱۳۹۴, ۶:۳۶
محمد هستم ۱۷ ساله بد جور گرفتارم لطفا کمک کنید ۰۹۳۳۸۹۴۱۵۴۰

حسین wrote on ۹ آبان, ۱۳۹۴, ۶:۵۶
دنبال زن صیغه ای در قم ۰۹۲۱۲۵۱۴۹۰۵

علی wrote on ۹ آبان, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۰
دنبال زن صیغه ای میگردم کسی هست تماس بگیره کجام داشته باشه۰۹۱۰۹۶۱۶۰۹۳

علی wrote on ۹ آبان, ۱۳۹۴, ۱۶:۵۲
دنبال زن صیغه ای میگردم کسی هست تماس بگیره کجام داشته باشه۰۹۱۰۹۶۱۶۰۹۳توقم

آروا wrote on ۱۰ آبان, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۳
من حدود۱۴روز تو قمم واگر خانمی پیدابشه برای صیغه بااین شماره ۰۹۱۴۹۵۸۸۰۵۴تماس بگیره

علب wrote on ۱۱ آبان, ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷
سلام من علی۲۲دانشجو مجرد و از قم هستم
دنبال یک خانم برای ازدواج موقت میگردم
۰۹۳۸۲۵۱۶۴۰۷

رضا wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۱
سلام خانمی جهت ازدواج موقت از قم تماس بگیرند ۰۹۳۵۰۸۸۳۶۶۳ حلال خدا را حرام نکنیم

مهدی wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۱
مهدی هستم کمی مذهبی

۲۴ ساله پول دارم دنبال یه خانم خوب برای امر حلال صیغه فقط هم برای صیغه نمیخوام اهل خوشگذرانی کردن هم هستم… ماشینم دارم

مهدی wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۲
مهدی هستم کمی مذهبی

۲۴ ساله پول دارم دنبال یه خانم خوب برای امر حلال صیغه فقط هم برای صیغه نمیخوام اهل خوشگذرانی کردن هم هستم… ماشینم دارم

۰۹۳۳۹۷۸۸۵۴۴

مهدی wrote on ۱۲ آبان, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۶
۰۹۳۳۹۷۸۸۵۴۴

مسلم wrote on ۱۴ آبان, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۰
دوستان محترم حوس تان باشد بعصی از افراد ب عنوان کلاه بردار میخواهند شمارو گول بزنن .اگر هر هر موردی صیغه پیدا شد و قبل از هر چیز از شما پول خواست لطفا این کارو انجام ن دهید ب هیچ عنوان ساده نیشید

مسلم wrote on ۱۴ آبان, ۱۳۹۴, ۱۲:۳۲
نمیدونم پول ب حسابم بریزید یا کارت ب کارت کنید اصلا اینا ها همشون کلاهبردار هستن .گول حرفشون نخورید .۱۱

اردشیر wrote on ۱۷ آبان, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۲
من ۴۴ سالمه از زنم جدا شدم راننده ترانزیتم اهل سنندجم دنبال یه خانم با شخصیت و با ادب هستم ۰۹۱۸۴۱۰۴۴۰۴ یا ۰۹۱۹۲۰۴۴۹۲۵تماس بگیرید

اردشیر wrote on ۱۷ آبان, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۴
من ۴۴ سالمه از زنم جدا شدم راننده ترانزیتم اهل سنندجم دنبال یه خانم با شخصیت و با ادب هستم ۰۹۱۸۴ ۱۰۴۴۰۴ یا ۰۹۱۹۲۰۴۴۹۲۵تماس بگیرید به دنبال صیغه یا ازدواجم

علی wrote on ۱۷ آبان, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۷
نیاز خیلی ضروری برای ازدواج موقت ۰۹۳۹۸۱۶۰۷۸۰

علی wrote on ۱۷ آبان, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۹
اگر کسی در شهر های تهران، قزوین، کرج، زنجان، قم سراغ داره بگه ۰۹۳۹۸۱۶۰۷۸۰

Mohamad wrote on ۱۷ آبان, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۷
سلام من ۱۷سال دارم دنبال زن صیغه ایی می گردم لطفا راهمایی کنید۰۹۳۸۱۲۷۹۵۵۶

MTM wrote on ۱۸ آبان, ۱۳۹۴, ۱۷:۱۸
سلام من ۵ سال هست که قمم کارم هم جایی که هر روز مجبورم برم توی خیابون صفائیه و خیابون ارم تا الان همچین چیزی رو حتی یک بارم ندیدم
به قول یکی از دوستان قبلی این ادبیات بوی بی بی سی میده
ممنون

عمار wrote on ۱۸ آبان, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۳
عمار هستم . اهل قم میخام یه خانم برأى ازدواج موقت. مخام خانم ۳۰ تا ۵۵ سال.
۰۹۲۱۶۰۱۹۶۶۱

عمار wrote on ۱۸ آبان, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۶
اسم من عمار است. اهل قم پول دارم . مخام خانم ۳۰ تا ۵۵ سال برای رابطه حلال است

عمار wrote on ۱۸ آبان, ۱۳۹۴, ۲۱:۰۷
۰۹۲۱۶۰۱۹۶۶۱

محمد wrote on ۱۹ آبان, ۱۳۹۴, ۲۲:۱۴
سلام من یه جوان ١٨ ساله هستم که بخاطر مشکلات بدنى که طى این سال ها کشیدم میخواهم ازدواج موقت بکنم اگه دختر یا زنى هست که بتواند با من راه بیاید برام معرفى کنید ، اهل خیانت و دروغ هم نیستم ساکن اسلامشهر هستم اگه از قم هم باشه مشکلى نیست باهم کنار میایم فقط قراره دانشجو بشم پس نمی توانم پول زیادى تقبل بکنم ،هم خوش رو و هم خوش چهره هستم اگه کسى بود در خدمتم ، ٠٩٢١۴٩٢٠٢٢٩

سروش wrote on ۲۰ آبان, ۱۳۹۴, ۲۱:۲۷
من اسمم سروش تازه تهران دانشگاه برای فوق قبول شدم و تنها زندگی می کنم به دنبال همدم خانم یا دختر دانشجوی برای هم خانه شدن می باشم تمام امکانات رو برایش فراهم می کنم فقط مهربون و قدر شناس باشه اگه خطم خاموش بود یعنی فرد مورد نظرمو پیدا کردم ممنونم .
اینم شماره تماسمه: ۰۹۳۷۰۲۴۲۲۰۸

فرید wrote on ۲۰ آبان, ۱۳۹۴, ۲۱:۳۰
من اسمم ناصر نیاز به یک زن بیوه برای صیغه به مدت مشخص و مهریه فوق بالا دارم اگر خانمی محترم هست فقط به من اس بدهد
۰۹۳۷۰۲۴۲۲۰۸

Oliver wrote on ۲۴ آبان, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۰
سلام من یه قمی باحال هستم اگه خانم صیغه ای بود پیام بده زنگ میزنم در ضمن ماشین و خونه هم دارم
۰۹۱۹۳۵۷۵۸۵۶

سیاوش wrote on ۲۵ آبان, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۴
دنبال زن صیغه ای تا۳۵ ساله واسه مسافرتم پایه باشه
۰۹۳۵۵۹۱۸۵۵۱
۰۹۳۹۷۱۸۶۷۰۴

احسان wrote on ۲۶ آبان, ۱۳۹۴, ۶:۵۳
سلام. احسان هستم ٢٠ ساله دنبال یه صیغه ای زیر ٢٠ سال میگردم هرکس سراغ داره شمارشو بفرسته به ایمیلم

سجاد wrote on ۲۶ آبان, ۱۳۹۴, ۸:۵۳
باسلام.خانمی مطلقه یابیوه برای ازدواج موقت تماس بگیره.باتشکر۰۹۱۴۷۶۰۹۷۵۲

حمیدرضا wrote on ۲۷ آبان, ۱۳۹۴, ۱۱:۱۸
دنبال صیغه موقتم سن اهمیت نداره ۰۹۱۲۲۵۷۸۸۶۵

abo ali wrote on ۲۷ آبان, ۱۳۹۴, ۲۰:۱۸
دنبال صیغه موقتم سن اهمیت نداره ساکن تهرانم ۰۹۳۹۴۴۳۲۰۴۶

محمد wrote on ۲۷ آبان, ۱۳۹۴, ۲۱:۵۱
سلام دنبال یه زن یا دختر صیغه اى میگردم که کم سن باشه من یه پسر ١٩ سالم اگه کسى بود من در خدمتم ، ۰۹۲۱۴۹۲۰۲۲۹

عرفان wrote on ۲۹ آبان, ۱۳۹۴, ۱۲:۰۳
سلام ع رفانم ۳۰ ساله از قم یه خانم بالای ۲۵ تا ۴۸ سال برای ازدواج موقت ۰۹۳۵۶۸۳۲۹۷۵

ناشناس wrote on ۲۹ آبان, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۰
سلام,,زن یا دختر صیغه ای می خوام,,کنگان یا بوشهر,,زیر ۳۵سال۰۹۳۹۸۱۷۷۸۰۳ پیام فقط.

امیر wrote on ۱ آذر, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۸
زن یا دختر صیغه ای از تهران زیر ۳۵ سال ۰۹۳۰۷۶۲۱۹۷۰ پیام بدین

حمید wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۴, ۷:۲۱
خانم زیر ۳۰ سال برای صیغه در تهران.footballmahdi90@gmail.com

حمید wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۴
۰۹۳۵۲۶۱۸۷۴۰

پاکباز wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۳
Salam,nemidonam kasanike ezdevaj movaghat mikonan
Dar ayande be hamsarashon migan chenin kari kardand ya na
handsome 27874@gmail.com
Nazarateton ro baram bedrestid

پاکباز wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۴
Pishanahad nadid lotfan!
Bande pesar hastam
Ya ali

امیر wrote on ۵ آذر, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۰
salam mard mojarad az tehran ba makan khanoom 35 sale bashe dar khetmatam rahbar1394@yahoo.com

سامان wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۴, ۷:۵۴
باسلام وعرض ادب سامان هستم *لطفا به بنده با این شماره پیامک بدید۰۹۲۱۰۶۸۳۱۷۹
با مهریه ومدت معلوم.

سامان wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۴, ۷:۵۸
باسلام وعرض ادب سامان هستم *لطفا به بنده با این شماره پیامک بدید۰۹۲۱۰۶۸۳۱۷۹
با مهریه ومدت معلوم.ضمنا ساکن حومه تهران وسنم ۳۵٫

محمد wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۱
سلام ،۲۸ سالمه دانشجوی کارشناسی ارشد در قم ، دناله یه خانم متشخص و محترم می گردم و ستشم برام مهم نیسو۰۹۳۰۰۴۳۰۲۹۹

محمد wrote on ۶ آذر, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۵
باسلام ،۲۸ ساله هستم دنباله صیغه با یه خانم متشخص و محترم که منزل داشته باشه و سنش اصلا برام مهم نیس.۰۹۳۰۰۴۳۰۲۹۹ و۹۱۰۴۶۶۳۴۷۴

توجه توجه wrote on ۷ آذر, ۱۳۹۴, ۳:۲۴
اینا همش کلاه برداریه الکی گول حرفاشونا نخورید بهتون میگن پول به حسابشون بریزید وقتی ریختید دیگه گوشیا جواب نمیدن و دست شما هم به جایی بند نیست مثلاً همین فائزه کارش همینه یا بقیشون تا ندیدینشون اصلاً پول به حسابشون نریزید

هادی wrote on ۸ آذر, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۳
سلام سعید هستم ۲۶ساله با خانم با شخصیت ازدواج موقت تقاضا دارم خودمم خونه دارم ساکن قم هستم۰۹۳۷۴۰۳۲۴۰۱

علی محمد wrote on ۱۰ آذر, ۱۳۹۴, ۸:۲۱
علی محمد هستم ساکن کاشان خانم خوب برای ازدواج موقت وخانم بیوه باشه ۰۹۱۳۶۹۷۱۱۵۷

حمید wrote on ۱۲ آذر, ۱۳۹۴, ۱:۲۰
سلام. ۲۵ سال دارم دنبال زن صیغه ای زیر ۳۰ سال هستم .۰۹۳۵۲۳۴۴۹۸۰

مسعود wrote on ۱۲ آذر, ۱۳۹۴, ۲۰:۲۴
من جوانی ۲۵ ساله هستم اهل ایلام به دنبال زن صیغه ای زیر ۳۰ سال هستم ۰۹۱۸۷۴۱۹۵۸۶

محمد wrote on ۱۴ آذر, ۱۳۹۴, ۸:۵۴
محمد هستم از شهر جدید پرند.۲۶ سالمه ماشین دارم۰۹۳۵۰۸۸۹۰۹۴

مسعو wrote on ۱۵ آذر, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۰
من جوانى هستم ۳۴ ساله از هر لحاظ ایده ال و….دارایه منزل وماشین ومجرد٠دنبال همسرى میگردم موقت جهت جلو گیرى از گىناه ودر صورت تفاهم صیغه دائم یا٠٠٠ممنون میشم اینهم شماره تماس ٠٩١٢٧١٧۴٢۶٣

حسین wrote on ۱۶ آذر, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۶
سلام حسین هستم ۳۳ ساله میخوام یه خانم برای صیغه با من تماس بگیره ۰۹۱۰۰۴۴۵۴۸۱ممنون

اكبر wrote on ۱۸ آذر, ۱۳۹۴, ۲:۰۸
وجدان انسان بهترین قاضی است . آیه ای در قرآن دیدم که در مورد کسی که قصد خرید کنیز برای رابطه جنسی دارد . قرآن ابتدا بیان میدارد که آن زنان باید فاحشه نباشند و اهل دوست پسر داشتن نباشند و غیره و ذالک و در آیه بعدی نوشته شده بود این حکم یعنی حکم خرید کنیز برای رابطه جنسی فقط مخصوص کسانی است که توان ازدواج دائم را ندارند و ضمنا در همان آیه تاکید کرده که بهتر است تقوا پیشه کنند و صبر کنند تا خداوند به زودی آنها را شامل لطف خود قرار دهد . صیغه یعنی زنا

مهرداد wrote on ۱۹ آذر, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۷
دونباله یه زن خوب میگردم ۲۷سال دارم۰۹۱۰۰۶۳۴۵۰۲ ازاصفهان

حمزه wrote on ۱۹ آذر, ۱۳۹۴, ۱۸:۲۴
سلام من حمزه هستم ۳۲سالّ و خونه مستقل در تهران دارم وبرای صیغه به دنبال خانمی هستم۰۹۲۱۶۷۴۴۷۸۷

علی wrote on ۲۲ آذر, ۱۳۹۴, ۹:۲۸
سلام علی هستم از تهران دنبال یه دختر یا زن ۲۰ سال به بالا برای دوستی و یا صیغه ای هستم و این هم شمارمه ۰۹۳۸۴۴۰۱۱۵۴

احمد wrote on ۲۳ آذر, ۱۳۹۴, ۱۴:۰۱
ساکن اردکان یزد هستم اگه مایلی تماس بگیر خانم.. ۰۹۱۳۹۲۴۰۶۴۰

امیر wrote on ۲۳ آذر, ۱۳۹۴, ۱۷:۲۵
باسلام.
خدمت همه ی کسانی که این سایت می بینند توجه می کنند.
نمی گم در دین اسلام صیغه نیست هست.ولی چیزی که توی این سایت نوشته حقیقت نداره
.نمی گم زن صیغه ی ومرد صیغه ی نست هست. ولی بازهم می گم چیزی که توی این سایت نوشته حقیقت نداره.به خاطر این که من از بچگی تا الان که من بزرگ شدم.حرم زیارت امدم. توی این سالها هیچ چیزی ندیدم من همیشه حرم زیارت می روم ولی چنین چیزی ندیدم.
این اقای که این نوشته احتمالا حرم کریمه اهلبیت با فسادخانه ها وکاهواری های ااورپا وامریکا اشتباه گرفته. این هم بگم اگر فکر می کنید که من طلبه هستم نیستم.
بنده یک دانشجو هستم که این روزها که پشت سر دانشجو کم هم حرف نیست

.

حمید wrote on ۲۶ آذر, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۳
sghسلام دنبال یک خانم صیغه ای بین ۳۰تا۳۵سال هستم ۰۹۰۱۱۰۶۱۶۵۲

حمید wrote on ۲۶ آذر, ۱۳۹۴, ۱۵:۳۵
سلام دنبال یک زن صیغه ای ۳۰تا۳۵سال هستم ۰۹۰۱۱۰۶۱۶۵۲

ساسان رحیمی wrote on ۲۷ آذر, ۱۳۹۴, ۱۰:۵۱
ساسان هستم مجرد۳۶سالمه دنبال خانمی واسه ازدواج موقت میگردم توتهران یا کرج.ممنون۰۹۳۸۰۳۳۴۶۷۱

ارمین wrote on ۲۹ آذر, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۶
سلام دنبال زن صیغیه ای میگردم در قم ممنون ۰۹۲۱۶۲۰۵۳۴۲

حسین wrote on ۲ دی, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۸
سلام تهران هستم دنبال زن صیغه ای میگردم ۳۴ سالمه.پیام بدین۰۹۳۰۷۶۲۱۹۷۰ ممنون.

مجتبی wrote on ۳ دی, ۱۳۹۴, ۱۳:۲۵
سلام. من ۳۲ سالمه . یک خانم صیغه ای خوش چهره و کم سن و سال نیاز دارم – توافقی .
ماشین دارم و اهل مسافرت و تفریح های نزدیک هستم . ۰۹۱۲۷۵۱۲۳۳۴

محمد wrote on ۴ دی, ۱۳۹۴, ۱۵:۱۷
سلام دنبال مورد صیغه ای بندرعباس هستم

۰۹۱۶۴۳۰۱۶۴۰لطفا پیامک بدین

ناشناس wrote on ۴ دی, ۱۳۹۴, ۱۵:۱۹
دنبال زن صیغه ای هستم۰۹۱۳۵۷۱۸۱۰۱

ایلیا wrote on ۷ دی, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۵
با سلام
اینا که تو این متن بودن همه چرت وپرت هستند
من خودم قم هستم ایناهمه تهمت بیروا به روحانیون هستند

حامد wrote on ۹ دی, ۱۳۹۴, ۲۲:۵۹
سلام حامد هستم۲۷ساله از قم دانشجو دنبال یک خانوم برای ازدواج موقت میگردم اگر کسی هست ممنون میشم تماس بگیره۰۹۳۷۵۹۵۰۴۵۲واتساپ و تلگرام هم هستم

قابل توجه پلیس فتای قم wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۴, ۷:۴۸
اینا همش کلاه برداریه الکی گول حرفاشونا نخورید بهتون میگن پول به حسابشون بریزید وقتی ریختید دیگه گوشیا جواب نمیدن و دست شما هم به جایی بند نیست مثلاً همین فائزه کارش همینه یا بقیشون تا ندیدینشون اصلاً پول به حسابشون نریزید لطفا کلاهبردارها را دستگیر کنید

قابل توجه پلیس فتای قم wrote on ۱۰ دی, ۱۳۹۴, ۷:۴۹
اینا همش کلاه برداریه الکی گول حرفاشونا نخورید بهتون میگن پول به حسابشون بریزید وقتی ریختید دیگه گوشیا جواب نمیدن و دست شما هم به جایی بند نیست مثلاً همین فائزه کارش همینه یا بقیشون تا ندیدینشون اصلاً پول به حسابشون نریزید

محمدحسین wrote on ۱۳ دی, ۱۳۹۴, ۷:۲۰
من مهندس سازه قد بلند سالم خوش سیما فعال دربخش ساختمان ومهندسی ام.معتقد وپایبندهستم.
تمایل دارم بایه خانم خوب وزیبا آشنا بشم.در حد امکان ساپورت مالیش هم میکنم.۰۹۳۳۳۲۵۹۲۶۲

محمدحسین wrote on ۱۳ دی, ۱۳۹۴, ۷:۲۲
من مهندس سازه قد بلند سالم خوش سیما فعال دربخش ساختمان ومهندسی ام.معتقد وپایبندهستم.
تمایل دارم بایه خانم خوب وپاک وزیبا آشنا بشم.در حد امکان ساپورت مالیش هم میکنم.۰۹۳۳۳۲۵۹۲۶۲

بنیامین wrote on ۱۴ دی, ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴
سلام من بنیامین هستم ۲۰ سالمه و اهل تهرانم تورو خدا نجاتم بدین بد جوری نیاز دارم .

اگه شد خونه ی خودتون اگه نشد هتل .
منتظرم ۰۹۱۴۶۱۹۱۳۰۴

احمد wrote on ۱۴ دی, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۱
سلام دنبال یک خانم خوب برای صیغه هستمmohammdgoli27@yahoo.com

محمد wrote on ۱۵ دی, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۹
محمد از تهران ۳۸ساله مجرد دنبال زن صیغه ای تا سن ۳۰ می باشم ۰۹۳۹۳۸۸۸۲۳۶

عماد wrote on ۱۷ دی, ۱۳۹۴, ۱۸:۴۸
یه چیزی جالبه هیچ دختری تو این سایت نمیاد اگه بیاد عالی میشه
اگه کسی شماره دختر یا زن بیوه یا مطلقه داره بزار برای بچه ها

عماد wrote on ۱۷ دی, ۱۳۹۴, ۱۹:۰۰
شماره یه عاقد برای صیغه میدم بهتون این طرف تو مشهد ساکن هست دختر یا زن برای صیغه سراغ داره ۰۹۳۷۴۰۶۷۳۲۵

مسعود wrote on ۱۹ دی, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۶
باسلام٠من حدود چند روز داخل شهر قم هستم اگم کسى هست با این شماره تماس بگیره ممنون میشم ٠٩١٢٧١٧۴٢۶٣

مسعود wrote on ۱۹ دی, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۸
درضمن مشکل مسکن ًو مالى ندارم

محمد wrote on ۲۰ دی, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۸
سلام دنبال یه دختر یا زن براى رفاقت و دوستى یا صیغه میگردم اگه بود بهم زنگ یا از تلگرام پى ام بدید ، ممنون
۰۹۲۱۴۹۲۰۲۲۹

محمد wrote on ۲۰ دی, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۹
از تهران٠٩٢١۴٩٢٠٢٢٩

میلاد wrote on ۲۱ دی, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۵
میلاد هستم ۲۳سالمه مجرد هستم دنبال یه زن صیغه ای هستم ۰۹۳۷۳۳۶۴۶۷۱

میلاد wrote on ۲۱ دی, ۱۳۹۴, ۱۷:۵۶
ساکن قم هم هستم

اینا همش کلاه برداریه الکی گول حرفاشونا نخورید بهتون میگن پول به حسابشون بریزید وقتی ریختید دیگه گوشیا جواب نمیدن و دست شما هم به جایی بند نی wrote on ۲۲ دی, ۱۳۹۴, ۵:۰۳
اینا همش کلاه برداریه الکی گول حرفاشونا نخورید بهتون میگن پول به حسابشون بریزید وقتی ریختید دیگه گوشیا جواب نمیدن و دست شما هم به جایی بند نیست مثلاً همین فائزه کارش همینه یا بقیشون تا ندیدینشون اصلاً پول به حسابشون نریزید
محمدحسین wrote on ۱۳ دی, ۱۳۹۴,

sadaf wrote on ۲۵ دی, ۱۳۹۴, ۱۶:۲۶
سلام.صدف هستم ۲۴ ساله .اهل تهرانم.دنبال یه رابطه سالمم…۰۹۰۱۳۹۵۴۸۰۲….واسه مزاحمت زنگ نزنید.ممنون

poya wrote on ۲۶ دی, ۱۳۹۴, ۱۷:۴۱
سلام دوستان صدف یا مریم یا فائزه هر سه یک نفرند مراقب باشین گولشونو نخورین حتما سری بعدم با یه اسم و خط دیگه خودشو معرفی میکنه اما برا صیغه حتما به دفتر ازدواج مراجعه و دفتر صیغه دریافت کنید تا اطمینان لازم رو بدست بیارید.

علب wrote on ۲۸ دی, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۰
سلام من نیاز به ی همسر دارم موقت چون توان کافی برا دایم ندارم اگر ی خانم بی توقع باشخصیت برارضا خداهس اس بده نوکرشم۰۹۱۰۵۰۴۱۰۹۹

علی wrote on ۲۸ دی, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۵
خواهش باجگیری نباشه اگه برادرا کسیرم میشناسید شماره ای بام آشناش کنین بخداشمام ثواب میبریدمن دستم ب جایی بند نیس من۲۳سال سنمه طلبه امپول زیادم ندارم ی خانمی میخوام بی توقع فقط قصدش ارامش روحی روانی باشه ای ملت توروخدا کمکم کنین

علی wrote on ۲۸ دی, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۷
ببخشید غلط امللای دارم طلبه ام پول زیادیم ندارم

علی wrote on ۲۸ دی, ۱۳۹۴, ۱۹:۱۹
ببخشید این حرهایی ک مثل اکبر اق و…که میگن بهتره پرهیزکنین نمیگم درس نیس بخداعین حقیقته ولی هرحرف درستی رو ک توهرشرایطی نمیشه زد مخصوصاالان که همه چسبیدن به دوست دختر دوس پسر بازی بعدش رابطه نامشروع این براشون عندزرنگ بازیه ولی متاسفانه صیغه ای و رابطه نامشروع یعنی خاک توسرت ن خواهران و برادران ن اینکه برا خودم بگم نبخدا ولی هیچ اشکال نداره حلال طیبا نه اینکه من ایه شریفه قرانورد کنم من خرکی باشم ک رو حرف مالکم حرف بزنم حرف حرف اونه ولی این ایه منظور ب اوناییه که صرف تفریح میرن صیغه بگیرن وگرن نیاز ندار ن وشاید داشته باشن ولی کم ولی به قول مرحوم ایت ا…بهجت که ازشون ی نصیحت درخواست میکردن میفرمودن شما حرام خدا رو حروم بدونید وحلال خدا رو حلال سعادت دنیا واخرت رو بردید

علی wrote on ۲۸ دی, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۵
ببخشید بازم غلط گفتم ازبس تن مینویسم صیغه ای و رابطه مشروع خاک برسر عذر میخوام

علی wrote on ۲۸ دی, ۱۳۹۴, ۱۹:۲۸
دونستن حلال و حرام خدا یعنی منظورم اینه که بش عملم بکنید وگرن صرف دونستن کافی نیس

faride wrote on ۲ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۵:۴۴
باسلام بنده فریده هستم ۲۳ساله .کاملا مذهبی و اهل دین یه اقا میخام ک بتونه از لحاظ مالی ساپورتم کنه و صیغه اش بشم/باتشکر ۰۹۰۱۰۹۶۴۰۹۳

حامد wrote on ۲ بهمن, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۵
۰۹۳۶۱۳۷۷۳۶۸ دنبال صیغه خانم

حامد wrote on ۲ بهمن, ۱۳۹۴, ۲۲:۴۷
۲۴ ساله هستم جوان

حمید wrote on ۳ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۵
من دنبال یک زن بیوه تاسن ۳۰ ساله میگردم

حمید wrote on ۳ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷
من دنبال یک زن بیوه تا سن ۳۰ سال هستم لطفا با این شماره تماس بگیرین۰۹۳۸۰۸۹۷۶۳۸

میثم wrote on ۳ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۳:۱۳
من میثم هستم دنبال خانم برای صیغه ۰۹۳۶۴۸۰۱۲۷۷

میثم wrote on ۳ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۵
من میثم هستم دنبال خانمی برای صیغه ۰۹۳۶۴۸۰۱۲۷۷

میثم wrote on ۳ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۴:۳۶
من میثم هستم دنبال یه خانم برای صیغه ۰۹۳۶۴۸۰۱۲۷۷

اشکان wrote on ۶ بهمن, ۱۳۹۴, ۹:۳۷
سلام مذهبی اهل کجایی؟

هشدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار wrote on ۶ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۳
هشداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار این زن صیغه ای و فریده همشون یکی اند و از من ۲۰۰ تومن کلاه برداری کرد گفت کارت به کارت کن میام نیومد مواظب باشید با شوهرش دوتایی کلاه برداری میکنن

بچه ها فریده کاملا درست میگه wrote on ۶ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۴
بچه ها هشدار دروغ میگه فریده کاملا راست گفت و امروز من یه سیغه یک ساعته با هاش کردم پولشم دادم

علی wrote on ۱۱ بهمن, ۱۳۹۴, ۵:۰۴
علی هستم از مشهد ۲۹ ساله مجرد به دنبال زن صیغه ای هستم ۰۹۳۵۷۵۳۹۹۳۳

alireza wrote on ۱۱ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۳
سلام پسری هستم ۱۹ ساله دنبال یه زن صیغه ای میگردم سنو سال مهم نیست زنه خوبو با حجابی باشه برای این میخوام که سراغ گناه نرم ممنون میشم کمکم کنید
۰۹۳۷۷۳۷۴۸۲۲

رضا wrote on ۱۱ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۷:۰۳
سلام

رضا wrote on ۱۱ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۷:۰۹
سلام رضاهستم یه خانوم باشخصیت مهربون آبرومندبرای صیغه کردن میخوام اگه کسی هست بزنگه ۰۹۳۷۷۷۴۷۹۳۲

امیر wrote on ۱۱ بهمن, ۱۳۹۴, ۲۰:۰۵
دنبال یه زن صیغه ای از تهران که واسه مسافرتم پایه باشه از هر لحاظ ساپورت میشه
۰۹۳۵۵۹۱۸۵۵۱

نسرین wrote on ۱۴ بهمن, ۱۳۹۴, ۹:۱۱
سلام به خدمت همه عزیزان /بنده نسرین هستم فقط پایه صیغه هستم و دنبالا حرام نیستم ۰۹۲۲۶۹۰۰۰۰۰

پیراسته فر wrote on ۱۴ بهمن, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۵
مدیریت سایت:
لطفاً خانم ها شماره تلفن نگذارند واین شماره تلفن را ۴رقم آخررا تغییردادم ویا ناچارم شمارا حذف کنم

رضا wrote on ۱۵ بهمن, ۱۳۹۴, ۵:۱۴
سلام پیراسته فرتوای سایت خانومی وجودنداره که بخوایدحذفش کنیداوناهمشون پسرن که دارن کلاه برداری می کنند

سعید wrote on ۱۶ بهمن, ۱۳۹۴, ۹:۰۱
من ساکن قم هستم ۳۵ ساله و از تنهایی کلافه شدم . خونه وشغل هم دارم یک همکار خانم یا رفیق صادق میخوام که صادقانه واخلاقی باشیم باهم . کسی پایه هست ایمیل بزند .

سعید wrote on ۱۶ بهمن, ۱۳۹۴, ۹:۰۲
mm_yazdanii@yahoo.com

هادی wrote on ۱۷ بهمن, ۱۳۹۴, ۲۱:۱۴
با سلام سپاس خدایی راکه همه از اوییم و به سوی او باز میگردیم وهر چه داریم از اوست واز خاکیم وب خاک..من بچه قزوینم دانشجو وتوشرکت کار میکنم سنم ۲۳ سال خونه ندارم اینجا دنبال خانوم صیقه ای یا ازدواج مطعلقه هستم بچه هم داشت موافقمکه هم بتونم باهاش زندگی کنم و هم بهش برسم وهم به کلاسم برسم جوون خوب وخوشتیپ و با ایمانی هستم هم دوست دارم کمک کنم هم کمک بشم ممون اگه سراغی داشتین بهم معرفی کنید ؟۰۹۳۳۲۶۹۴۱۵۷

مريم wrote on ۱۸ بهمن, ۱۳۹۴, ۳:۲۲
سلام صیغه میشم شبی ۱۰۰ هزار تومان ۲۲ ساله …..۰۹۹۰۱۸

رسول wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۴, ۸:۴۶
sarzamin.javid55@yahoo.comسلام مریم شماره تو بده

بچه قم wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۴, ۹:۴۹
سلام، من ۴۰سال دارم و در بازار قم مغازه دارم اکثر این اطلاعات دروغ و سرکاری است این کثافت که این شرت و پرت ها را نوشته احتمالا کسی خواهرش را در قم کردند،

بچه قم wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۴, ۹:۵۸
کسانی که می خواهند در رویا باشند این وب را کامل بخوانند وسرکار باشند -در پایان خسته نباشید از اینکه این قدر وقت گذاشتی

سعید wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۰:۰۴
اگر خانمی بخواد صیغه بشه نمی آید در اینجا التماس کنه و تلفن بده –

محمد wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۸:۵۶
سلام, اگر صیغه واقعی هست و دزد نیست و پول را از قبل نمیخواهد خانمهای خوشگل زیر ۳۵ سال تماس بگیرند woodways711@gmail.com

فقط بخاطر خدا wrote on ۱۹ بهمن, ۱۳۹۴, ۲۱:۳۲
سلام
اهل خراسانم
۲۴ سالم
دانشجو مهندسی هستم
فقط بخاطر دوری از گناه و به گناه نیوفتادن و تاخیر در ازدواج
ناچار شدم به صیغه روی بیاورم چون واقعا با این وضع بی حجابی مجردی برام سخت شده
tanha24tarin@gmail.com
اگر کسی خانم مطلقه فقط برای رفع دوری از گناه هستش بهم ایمیل بزنه
خدا خیرتون بده
اجرکم عند الله

ستاره wrote on ۲۱ بهمن, ۱۳۹۴, ۸:۲۷
خاک بر سر هر کسی که این صیغه رو بوجود آورد بدبختای مسلمون صیغه کجای کتاب آسمونی اومده که خودتون رو گول می زنید بری عروس شید دوماد شید باز یک ساعت یک ساعت عوض نکنید صیغه از هر حرومی حروم تره دم خراجیا گرم که لاقل کارها و دستورات خدا رو به سخره نمی گیرند

ali wrote on ۲۲ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹
ستاره تو چرا الکی حلال خدارو حروم میدونی هان بدعت گذار

علی wrote on ۲۲ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۲:۵۷
این کار حلالاطیبا هست در نظر امثالی مثل شما حتما دوست دختر پسر بعدش رابطه و بچه وسقطواینا کلاس داره وخوبه ک صیغه که حلال خداس حروما هان اون زنای بیچاره ای ک مرداشون فوت کرده و هیچکس براشون نمیاد خواستگاری باید تااخر عمرتو فشار شهوات جنسی وروحی بسوزن دوباره چرت نگو وقانو خدارو نقض نکن

علی wrote on ۲۲ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۳:۰۶
عزیزان براچ دروغ بگم من دنبال صیغه ام و بخاطر نیاز روحی وجسمی اگه ی خانم باشخصیت هس لطف کنه تماس بگیره ۰۹۳۳۴۳۴۴۳۱۷

امید wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۴, ۲:۰۶
سلام من ۲۳ سالمه اهل قم دنبال خانم تو هرسنی که باشه ali.dj73@yahoo.com

علی نامی wrote on ۲۳ بهمن, ۱۳۹۴, ۹:۳۲
سلام هم ماشین و مسکن دارم مشکل مالی هم الحمدلله نیست خانم مقید پیام بده.فقط پیام
۰۹۰۳۷۰۲۶۸۹۲
یا ایمیل بزنهalinami5252@gmail.com

ایلیا wrote on ۲۷ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۲:۲۴
سلام اگه خانمی پیدا بشه برای ازدواج موقت حلال هزینه ش هرچقدبشه تقبل میکنم فقط اهل تهران یا قم باشه به این شماره پیامک بده ۰۹۰۳۴۵۰۳۸۴۲
اگه طولانی هم بخوای از نظر مالی ساپورتت میکنم

جواد wrote on ۲۷ بهمن, ۱۳۹۴, ۲۰:۳۴
یک زن صیغه ای هم برای من پیدا کنید، شهوت بهم فشار اورده ۰۹۱۲۶۱۲۸۸۹۲

رضا wrote on ۲۸ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۱:۵۸
رضا هستم ۳۵ ساله از تهران
اگر کسی حاضره بصورت بلند مدت صیغه بشه لطفا به شماره تلگرام ۰۹۲۱۶۹۴۶۳۵۰ پیام بده
سپاس …

sighe wrote on ۲۸ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۸
صیغه ۰۹۲۲۶۹۰۹۳۷۳

حسین wrote on ۲۹ بهمن, ۱۳۹۴, ۱۰:۴۴
سلام دوستان چه در غالب صیغه و چه در هر رابط ای از کارت به کارت پول قبل از اطمینان خودداری کنید.

هاکان wrote on ۳۰ بهمن, ۱۳۹۴, ۶:۳۳
نبووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووددد

هاکان wrote on ۳۰ بهمن, ۱۳۹۴, ۶:۳۴
نبووووووووووووووووووووووووود

هاکان wrote on ۳۰ بهمن, ۱۳۹۴, ۶:۵۳
بالا هست شماره تماس برو بالا اگه مایلی تماس بگیر

هاکان wrote on ۳۰ بهمن, ۱۳۹۴, ۶:۵۴
از بالا ششمی

محمد wrote on ۴ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۸
سلام محمد هستم. حدودا ۴ماه پیش با فاعزه صیغه بودم . من اهل قم نیستم اما ب قران قسم بهش اعتماد کردم و اول براش ۲۰۰هزارتومن ریختم بعدش ادرس خونشو بهم داد بعد از اون جریان چند وقتی اس ام اس میدادیم بهم تا یروز ی اقا ب اسم صیغه وارد زندگیش شد و کلی ضربه روحی و مالی بهش زد ب خدا قسم من بدی ازش ندیدم فقط یکی باشه ک بتونه کمکش کنه اونم کم نمیزاره بیایید یکم مرد باشیم

محمد wrote on ۴ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۴:۵۹
ببخشید حدودا ۹ماه پیش بود اشتباه تایپی بود

علیرضا wrote on ۴ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۵:۰۷
محمد راست میگه منم یک سالو نیم پیش صیغش کردم و اولین نفری بودم ک بهم اعتماد کرد من اهل بوشهرم الان خودم زن گرفتم نمیتونم کمک مالی بهش کنم وگرنه کمکش میکردم

علی wrote on ۴ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۵
بچها اگه واقعا نیاز مالی داره بیایید کمکش کنیم تا بتونه مس خودمون زندگی کنه

مهدی wrote on ۴ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۶
بچها منم حاظرم کمک کنم اما الان پول ندارم

بهروز wrote on ۴ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۹:۳۵
سلام من هم به یک خانم نجیب جهت صیقه دراز مدت همراه با محبت و صمیمیت و صداقت نیاز دارم کسی که که بیشتر تشنه محبت باشه تا هر چیز دیگه بهروز ۰۹۳۰۱۲۰۶۰۴۴

حبیبه wrote on ۶ اسفند, ۱۳۹۴, ۲۳:۵۹
سلام من ۲۹ سال دار، د رقم متولد شدم اگه از روحانیون خجالت نباشید اگر از مردم قم خجالت نباشید حداقل حرمت حضرت فاطمه معصومه را نگه دارید این چرت و پرتا چیه نوشتید آدم بی بندو بار همه جا هست نه فقط قم نه فقط ایران بلکه تمام دنیا چرا می خواد بچه های نوجوان مارا باین حرف ها آلوده کنید که کی گفته که قبل ازدواج حتما باید رابطه جنسی داشته باشن خاک بر سرتون بچه های ۱۵ و ساله ما از شما بی شعور ها فهمیده تر هستن غلطی را که سال هاست خودتون توی کشورتان انجام میدهد هیچ وقت نمی تونی توی ایران رواج باید مخصوصا صا قم که خود بی بی معصومه محافظ تمام زائران وهمسرش هست ای شهر مسجد جماران داره محل رفت وامد امام زمان خودش محافظ مونه

رضا هستم باقی wrote on ۷ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۸:۰۷
سلام من اهل ارومیه هستم هر ۴۵ روز یکبار میام قم
این چیز ها همش چرندیاته و درست نیست

اسلام رو به سخره نگیرید بجای این چرت و برتا بع فکر امام زمان باشیم که ظهور کنن مردم قم بهترینن با اینکه یکم گرانفروشی میکنن
من خودم کل قبرستان های قم رو گشتم حتی قبرستان نو که آ سید جواد ذاکر رو دفن کردن خیلی حال میده شهر معنوی هست حال کنید لذت معنوی ببرید نه جنسی اینا هم همش چرت و برتن

zarrin wrote on ۹ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۵:۲۴
قابل توجه کلیه دوستان اگر هریک از این شماره ها قصد مزاحمت داشتند
برای پیدا کردن مشخصات کامل از راه قانونی به صورت رایگان
شماره همراه اون طرف + نام شما را به این شماره پیامک کنید.
۰۹۳۷۲۹۶۲۶۳۵
واحدحقوقی ایرانسل

مهدی wrote on ۱۰ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۹:۵۰
با سلام و خسته نباشید
من دنباله یک خانم جهت صیغه می گردم و رابط سالم
من مهندس مخابرات هستم
ایمیل :mi.kheradmand@yahoo.com
ببخشید موبایل بنده همراه اول هست ودائمی و خط کاری بنده برای همین نمی توانم شماره بگزارم
اگرخانمی تمایل داشتن ممنون وسپاس گزارم اگر به بنده ایمیل بزنند
با تشکر از مدیریت سایت

غلی wrote on ۱۳ اسفند, ۱۳۹۴, ۲۱:۴۱
دنبال ی خانوم جوان برای صیقه ام.
۰۹۱۹۱۵۵۹۵۵۲

مجید wrote on ۱۵ اسفند, ۱۳۹۴, ۲۰:۵۹
سلام ,عزیزا بعید میدونم این همه آدم (این هنوز افرادی ین که فقط تو سایتا علنی نوشتن)رو بشه صیغه کرد اون با وضع موجود .منم خودم بیست سالمه خیلی جاها هم سر زدم (چه سایتا و چه بیرون)هیچ جا جواب نداده ,من خودمم دانشجوی قمم,تنها کاری که میشه کرد ,
دعا کنید سرورمون سریع تر ظهور کنه ,شک ندارم ثانیه ی نمیکشه که همه این جور مشکلا حل میشه .
*اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم *

پیراسته فر wrote on ۱۶ اسفند, ۱۳۹۴, ۴:۵۴
سلام عزیزم
مجیدجان!دلبندم!
کجانوشتن که امام زمان عجل لله ظهورکرد دریک “سوت” چندثانیه، همه مشکلاتو حل میکنه؟!
اگه ممکنه آدرس این احادیث و روایت رابدهید
ولی ما خوندیم که سالها مبارزه اش طول میکشه
یکی از گروه هایی که روبرویش وامی ایستن ازهمون بظاهرخوبانن که رفتارش را برخلاف آموزه ها ورفتارهای خودببینند،روبرویش وامی ایستن
خیلی ازعلما ومدعیان هم تسلیم امرش نمی شوند.
نکنه من وآقامجیدهم مورداصابت شمشیر آنحضرت قراربگیریم بخاطر جهالتهایمان وادعاهای بی مدرک وسندمان
مگرروبروی معمارانقلاب “امام خمینی”فقط شاهدوستان وامریکایی ها وبی نمازهاواستادن!؟
مگه بعضی ازعلما وشخصیتهای مذهبی روبرویش نایستادن!؟
عزت زیاد

حسین wrote on ۱۶ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۸:۱۱
سلام
حسین هستم ۲۶ساله. لیسانس.مجرد از تبریز
به خاطر نداشتن شرایط ازدواج دائم وفرار از گناه می خواهم با یک زن موجبه و با ایمان زیر ۳۰سال ازدواج( موقت) کنم
خواهشا در صورت داشتن گزینه مناسب معرفی کنین
اگه مکان هم داشته باشه که عالیه
لطفا نتیجه را ایمیل بزنبد

امیرعلی wrote on ۱۸ اسفند, ۱۳۹۴, ۶:۵۳
۲۲ گرگان ی زن صیغه میخوام۰۹۰۳۹۴۵۷۶۸۵

سحر wrote on ۲۰ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۱
سلام سحر هستم صیغه میشم ۰۹۳۸۷۶۵۱۱۹۹

محدثه جوووووون+30 wrote on ۲۰ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۵:۵۴
سلام صیغه میشم ۰۹۳۵۸۳۸۸۵۰۴

پیراسته فر wrote on ۲۰ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۸:۳۴
مدیریت سایت
این خانم بایدیک کلاهبردارباشه!
چون یک باربا نام محدثه اومده ویکبارهم با سحر!درصورتیکه هرتا یکی هستن
با۲شماره تلفن

mjk wrote on ۲۳ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۵:۱۲
عجب احمقیه این ضد میعاد که نوشته صیغه=زنا
!!!!!!!!!خوب دیوانه یکم مطالعه کن .چیزی رو که نمیدونی بپرس

آخه زنا چه ربطی به صیغه داره

علی wrote on ۲۵ اسفند, ۱۳۹۴, ۲۲:۳۹
بنام خدا
با سلام علی هستم حدود ۴۰ سال ساکن تهران اگه خانمی مجرد خانواده دار و با شخصیت و زیبا ساکن تهران بین ۲۵ تا ۴۰ سال مایل به صیغه موقت بود لطفا به alijafari.5766@gmail.com پیام بدهید -متشکرم (توجه: با افراد کلاهبردار و شیاد به صورت قانونی سخت برخورد میشود)

علی wrote on ۲۶ اسفند, ۱۳۹۴, ۵:۰۸
سلام

علی wrote on ۲۶ اسفند, ۱۳۹۴, ۵:۱۴
سلام به یک خانم متدین وباشخصیت جهت صیغه نیازدارم کاکلاشرعی وحلال ۰۹۱۶۶۵۴۰۹۷۴

مهدی wrote on ۲۶ اسفند, ۱۳۹۴, ۲۰:۱۹
سلام مهدی هستم ۲۲ ساله بخاطر ترس از گناه ناچارا روی به صیغه اوردم چون وضعیت ازدواج ندارم اگ هست از لرستان تماس یا پیامک بفرسته اگ هر کس هم خونه داشته باشه هر شهری باشه میام
۰۹۳۶۵۸۳۹۴۴۷

محمد wrote on ۲۸ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۱:۲۴
سلام محمدهستم ۲۵ ساله دنبال یه صیغه ای هستم که از خودش خونه داشته باشه
لطفا به من در تلگرام پیام بدید ممنون
۰۹۳۶۲۷۵۲۰۸۸

Milad wrote on ۲۹ اسفند, ۱۳۹۴, ۲:۴۸
زن صیغه ای میخام شهرکرد شماره من ۰۹۳۷۸۰۳۲۸۴۶

آرش wrote on ۲۹ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۶:۱۹
سلام آرش هستم از تهران . به دنبال یه زن صیغه ای تا ۳۵سال . ساکن تهران میخوام ۰۹۳۸۸۰۳۳۲۵۵

آرش wrote on ۲۹ اسفند, ۱۳۹۴, ۱۷:۳۱
سلام آرش هستم از تهران .خیلی تنهام به دنبال یه خانم صیغه ای تا ۳۵سال میگردم که سالم و صادق با اعتماد باشه منم همه جوره نیازهاشو تامین میکنم .ترجیحا محل زندگیش تهران باشه ممنون ۰۹۳۸۸۰۳۳۲۵۵

آرش wrote on ۱ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۷:۲۶
سلام آرش هستم از تهران . زن صیغه ای ساکن تهران زنگ بزنه ممنون ۰۹۳۸۸۰۳۳۲۵۵

سجاد wrote on ۲ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳
سلام سجاد هستم ۲۳ ساله ساکن قم
دنبال صیغه ای و حلال
۰۹۳۹۴۲۰۴۳۴۹

بهروز wrote on ۳ فروردین, ۱۳۹۵, ۵:۲۳
سلام، خانم محترم و نجیبی در تهران یا قم لطفا شماره اش را برای ایمیلم ارسال کند.
مطمئن باش که پشیمان نمیشوی!
(من هر چه باشم نامرد نیستم)
Salonemaahasal@gmail.com

محسن wrote on ۳ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۰:۵۸
به نام خدا
محسن هستم ۲۵ ساله دنبال ی نفر هستم تو تهران برای صیغه پول خوبی هم میدم.
۰۹۱۰۰۲۱۱۹۴۰ فقط کافیه اس ام اس بدین.

امین wrote on ۳ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۲:۴۹
سلام
امین ۲۳ساله از رامسر
بنده بحمدلله پسری مذهبی هستم.تاکنون رابطه حرامی نداشتم.
دنبال دختری هستم که مذهبی و به اصالت مذهبی خودش و حجابش افتخار کنه
به امید ظهور آقامون و خوشبختی جوونای کشورم
۰۹۳۶۰۲۱۰۹۵۹

محسن خلیل پور wrote on ۵ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۰:۰۵
سلام به یک خانم صیغه ای بصورت قانونی نیاز مندم ۰۹۰۱۱۷۸۲۸۵۸

حامی wrote on ۵ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۰:۲۸
سلام
۲۸سالمه دنبال خانمی واسه ازدواج موقت کوتاه مدت یابلندمدت هستم
خانومای مذهبی و مقید ک مایلن ب ایمیلم پیام بدن
امیدوارم همه ب چیزی ک میخان برسن
ممنون
Hamialavi@yahoo.com

…. wrote on ۵ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۰:۳۳
سلام
ببخشید ادرس ایمیلم اشتباشد
یه۸۶رو ننوشته بودم
Hamialavi86@yahoo.com

پوریا wrote on ۵ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۸:۲۳
سلام
پوریاهستم۲۴ساله.نیازمند یک خانم صیغه ای هستم.ساکن تهران
۰۹۳۶۶۰۳۴۶۶۴

امیر wrote on ۶ فروردین, ۱۳۹۵, ۴:۵۶
سلام بسیارجالب هستش که مردان و زنان وهمچنین مدیر که این مسایل رو رصد میکنن اینجا رو با سایت ویا بنگاه صیغه یابی اشتباه گرفتن در ضمن شماها هم که اینهمه دنبال صیغه کردن هستید چرا اعتراض نمیکنید که یک موسسه ایجاد بشه .به نظر من اقایون روحانیون وظیفه شرعی و عرفی شون اینه که کسانی به صیغه احتیاج دارن کمک کنند چرا که وظیفه روحانی اینه جلوی گناه وترویج اون رو در جامعه بگیره والا این همه روحانی به هیچ درد نمیخورن اگر نون بیت المال رو دارند میخورن حداقلش اینه که به همه احکام و دستورات ووظاویف شیعه عمل کنند زمانی که انسان نیاز جنسی داشته باشه فکرش کار نمیکنه تا حدی که فرد به فکر گناه بیفه چراکه این نیازش زندگیش را تحت شعاع قرار داده وحتی ممکنه روی اینده وزندگی او تاثیر مخرب بگذارد و مداوم دنبال اینه که به هر وسیله ای که شد حتی به قیمت ضربه زدن به خودش {خود ارضایی} نیازش رو مرتفع کنه که باز موفق نمیشه و در ادامه دچار مرض های اعصاب وروان میشن ازجمله نوجوانان مخصوصا از ۱۵ سال تا ۲۵سال و بیشتر .اگر برای مسولین این امر مهم بود حتما جلوی این معظل رو حداقل با فراهم اوردن ازواج دایم جوانان کاری میکردن تاکه پسران و مرد ها به این خفت وخواری نیفتن که مجبور باشن به این بد بختی دنبال یک زن ۵۰-۶۰ساله که جای مادر بزرگ انهاست خودش رو تخلیه کند که بازهم با این رابطه ضربه بدی به ان جوان میخوره که تا اخر عمر یادش میماند که اولین رابطه عاشقانش با یک پیر زن بوده بیایید یک فکر اساسی کنید

شقایق wrote on ۶ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۶:۲۲
سلام شقایق هسدم امدگیه کاملو برای ازدواج موقت دارم اینم شمارمه …۰۹۱۸۰۶۹۷۰

پیراسته فر wrote on ۶ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۷
قابل توجه کاربران محترم
بعضی ازکاربران بانامهای جعلی خودشان را “زن”جامی زنند،درصورتیکه “مرد” هستند-
مثل همین شخص که “امیرحسین “است ولی خودشو “شقایق”معرفی کرده !
هیچ خانمی این اجازه راندارد که اطلاعات خودرا”شماره تماس ،ایمیل”بگذارد.اگرکسی خودش را خانم معرفی کرد بدانید”دروغگو”است.
فریب ،این فریبکاران رانخورید
مدیریت سایت

حمید wrote on ۷ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۵:۴۹
سلام
مدیرسایت راست میگن
این شقایق خانم توی یه سایت دیگه هم شماره گذاشتن ک من باهاشون تماس گرفتم، گفتن تهران مکان دارن ولی باید پولو پیش پیش بدم ک منم واسش کارت ب کارت کردم البته شماره حساب بنام فاطمه کریمی بود بانک کشاورزی
اما دیگه جواب منو نداد
کلاهبرداره شقایق حواستون باشه
همشون میگن نصف پولوپیش بده وقتیم ک دادید دیگه شمارتونو توی لیست رد تماس میذاره و جواب نمیده
شگرد همشون همینه

فاعزه wrote on ۹ فروردین, ۱۳۹۵, ۵:۴۱
سلام فائزه هستم یک حامی مالی و عاطفی میخوام لطفا هرکس تونست انجام بده ب این شماره زنگ بزنه خوشحال میشم ..۰۹۳۵۳۲۵۶۷

پیراسته فر wrote on ۹ فروردین, ۱۳۹۵, ۶:۳۲
معرفی یک کلاهبردار
این شخص که بنام”فاعزه”پیام گذاشته یک مردی بنام “محمد” است که برای فریب وکلاهبرداری ازآقایان پیام گذاشته! که من فائزه هستم!
چندین بارپیامش را حذف کردم که شایدخجالت بکشد ولی ناچارشدم اورامعرفی کنم،احتمالا درسایتهای دیگر چنین کاری هم کرده است.
ضمناً ایمیلش برای پیگیری قانونی محفوظ است

آرش wrote on ۹ فروردین, ۱۳۹۵, ۷:۰۳
سلام-آرش هستم ۳۰ساله.نیازمند یک خانم صیغه ای جهت مسافرت هستم.

ممنون

arashyashar89@gmail.com

ج wrote on ۱۲ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۱
دنبال یک زن صیغه ای در قم هستم

ج wrote on ۱۲ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۳:۴۲
دنبال یک زن صیغه ای در قم هستم لطفا شماره مورد نظر را به این ایمیل photonetkh@yahoo.com ارسال کنید

Largecenter لارجرباکس wrote on ۱۲ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۹:۱۱
http://WWW.largecenter.com

k wrote on ۱۳ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۶:۳۱
یک خانم با ایمان از قم برای صیغه می خواهم لطفا کسی که شرایط را دارد به آدرس ایمیل ahad139518@yahoo.com اطلاع بدهد

نازنین wrote on ۱۵ فروردین, ۱۳۹۵, ۵:۴۹
هفت ساله از همسرم جدا شدم و با پسرم تنها زندگی می‌کنم،اگه مرد با شخصیت و با شرافتی پیدا بشه حاضرم بطور موقت و دائم باهاش ازدواج کنم.لطفا فقط پیام بدین. با تشکر …۰۹۳۳۶۱۲۴

رضا wrote on ۱۵ فروردین, ۱۳۹۵, ۷:۲۸
رضا هستم از اصفهان دنبال زنی برای صیغه سنم مهم نیست برام اینم شماره تماس ۰۹۳۷۶۵۸۶۸۱۹

سجاد wrote on ۱۵ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۳:۵۳
باسلام.سجادم ۳۴ساله خانمی مطلقه یابیوه برای صیغه تماس بگیره۰۹۱۴۷۶۰۹۷۵۲

علی wrote on ۱۵ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۴:۴۲
سلام من دنبال یک خانم برای صیغه موقت هستم ممنون میشم ۰۹۰۱۱۵۲۴۱۲۲

حمید wrote on ۱۵ فروردین, ۱۳۹۵, ۲۱:۱۴
سلام نازنین خانوم
شمارتون اینجا کامل نیست….
این ایمیل منه خوشحال میشم شمارتونو ایمیل کنید
من باهاتون تماس میگیرم
ممنون
Hamialavi86@yahoo.com

آیدین wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۵, ۶:۲۷
سلام
آیدین
۲۴
لطفا اگه خانومی از قم قصد ازدواج موقت داشت پیام بده.
سنش برام مهم نیست
۰۹۳۹۰۸۴۵۶٫٫

اناهیتا wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۰:۴۰
من اناهیتا هستم ۲۵ سالمه از پسرای زیر ۳۰سال که وااقعا میخان یه رابطه پاک و. قانونی داشته باشن به ایمیلم سن و عکسشون و بفرستن ممنون ایمیلم ali13720406@gmail.com

پیراسته فر wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹
قابل توجه آقایان+معرفی یک کلاهبردار
این شخص”علی”است که خودش را بعنوان یک “زن” معرفی”آناهیتا”کرده است وهدفش فریب وکلاهبرداری است!
ضمناً نشانی ایشان برای پیگیریهای قانونی محفوظ است.

رسول wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۱:۲۵
سلام نازنین میشه شماره تلفن خودت را کامل برام ایمیل کنی تا باهم صحبت کنیمsarzamin.javid55@yahoo.com

علی wrote on ۱۶ فروردین, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۴
سلام علی ۲۶ تهران.خانمی بین ۲۲ تا ۲۶ برای صیغه و رابطه دائم و طولانی مدت به خطم اس ام اس بده.۰۹۳۰۱۱۹۴۷۵۲

کاوه wrote on ۱۷ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۰:۱۵
دنبال یک رابطه خوب هستم ۰۹۱۹۰۷۰۹۸۴۲ در ضمن آقایون که دنبال صیغه هستن سایت رسمیش تاسیس شده و کار میکنه http://www.halal94.ml

کاوه wrote on ۱۷ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۰:۲۰
scorpion1359mr@yahoo.com

erfan wrote on ۱۷ فروردین, ۱۳۹۵, ۲۲:۳۵
سلام پسری ۲۴ ساله دنبال یک رابطه عاطفی عمیق هستم و نه صرفا رابطه ی ج . لذا کسانی که واقعا میتونن این لطف رو در حق من بکنن و با من رابطه خوب رو رقم بزنن که هم من از گناه دور بشم هم اونا لطفا یک پیام به ایمیلم بده مخصوصا نازنین خانوم
erfan.em.momeni@gmail.com

سعید wrote on ۱۸ فروردین, ۱۳۹۵, ۰:۴۲
اهل نهرانم۲۸ساله زن خوب خوش اخلاق ورزشگار بیاد براا تماس.نهصدوسیوشیش هشتصدونودوسه یازده پنجاه ازدواج

امیر wrote on ۱۸ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۵:۱۲
دنبال خانمی برای صیغه در قم هستم .سن و سال برام مهم نیست لطفا اطلاعاتتون رو ایمیل کنید
VAMPIRE19890@YAHOO.COM

امیر wrote on ۱۸ فروردین, ۱۳۹۵, ۲۲:۱۹
سلام. امیر هستم ۳۴ ساله از نارمک تهران به همراه فرزند هفت ساله ام زندگی میکنم هیچکس کامل نیست بنده هم نیستم اما از خدا میترسم از نظر حقیر همه خوب یا بد نیستند در ازدواج به قول قدیمیا زن و شوهر باید همسنگ هم باشند یا حرف همدیگه رو بفهمند حالا بنده هم در بین این همه غریبه دنبال همسنگم میگردم اگر خانمی با مختصر شرایط بنده که عرض شد مشکلی ندارند و تصمیم برای یک عمر زندگی صادقانه , واقعی و داعمی هستند لطفا از طریق ایمیل تماس بگیرند شرایط قابل مذاکره میباشد itamir.rostami@gmail.com با ما همکلام بشید

امیرعلی wrote on ۱۹ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷
سلام یه خانم بالای ۳۰تا ۵۵ سال از تهران به آدرس habibrahimy021@yahoo.comشماره بذاره

علی wrote on ۱۹ فروردین, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۱
یک صیغه خوب نیاز دارم به عنوان مثال یک دختر خانم طلبه- یا یک دکتر خانم با سن بالا – یا یک همسر شهید یا یک زن بیوه – یا یک دختر دانشجو و یا هر دختر و زن مومنی که حاضر است حکم خداوند رو قبول کند و از انواع گناه معاصی دور باشد
صیغه بلند مدت یکساله را هم دوست دارم و اگر با هم جور شدیم ادامه میدیم تا ازدواج دایم پیش بیاد
هدفم از درخواست صیغه فقط سکس نیست ارامش و زیبایی زنان را دوست دارم و ربطه عشقی میخوام چون خیلی کم انگیزه شدم وضعیت مالی من متوسط و فردی معمولی در مذهب هستم و علاقه دارم بیشتر مثبت باشم و از نیروی جوانی خودم و کسی که حاضر به قبول صیغه میشه بهره ببریم
حکم صیغه در زمان حال یک معجزه فرهنگ اهل بیته اگر خوب و درست بهش نگاه کنیم
۰۹۳۷۱۲۶۲۸۱۷ با تماس تلفنی و یا پیامکی میتونیم بیشتر اشنا بشیم و اعتماد خودمون رو ثابت کنیم
صیغه حلال و روح افزا و شرعی است و زنا نابود کننده روح و روان و تیره کننده جان است

ارمین wrote on ۳ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۳:۱۹
سلام من ۲۸ سالمه ودنبال زن جوان وصیغه میگردماز استان قم ممنون همه جوری خرجشم میدم با ایمیلم هماهنگ کنهarmannaserifar@yahoo.com

حامی wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۹:۱۴
سلام
حامی هستم ۳۰سالمه
خانومای مطلقه و بیوه که باابرو و مقیدهستن ودنبال ازدواج موقت هستن پیام بدن
ممنون
امیدوارم خداهمه رو ب مراد دلشون برسونه
Hamialavi86@yahoo.com

لقمان wrote on ۱۳ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۷:۳۴
سلام قربون تون برم بابت سایت معرکه تون خیییییییییییییییییییییلی ممنوووووووونم
/دوستون دارم((( لقمان )))
۰۹۱۰۳۳۱۴۸۱۸
loghman612@gmail.com

لقمان wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۳:۳۷
۰۹۱۰۳۳۱۴۸۱۸ لقمان

لقمان wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۱۴:۰۱
سلام و عرض ادب
لقمان هستم((( سخنران ، نویسنده ، شاعر و مشاور )))
نیاز مبرم به((( ازدواج موقت )))با خانم واجدالشرایط شرعی
و نیز با این خصوصیات[[[ جوان زیر۳۰سال / خوشگل باطنی
و ظاهری / نجیب و مهربون / باتقوا / رازدار / راستگو /
خوش قول / خوش سخن ]]]ترجیحا ساکن یزد یا میبد یا
اردکان یا مهریز یا شیراز یا اصفهان
با مهریه ی ماهانه۳۰۰،۰۰۰سیصدهزار تومان
۰۹۱۰۳۳۱۴۸۱۸
loghman612@gmail.com
مرسی ، سپاسگزارم.

علی wrote on ۱۴ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۲۰:۳۱
علی ۲۶ تهرانم.کارمند.خانمی بین ۲۰ تا ۲۶ برای صیغه اس ام اس یا زنگ بزنه تشکر. ۰۹۳۰۱۱۹۴۷۵۲٫

امیر حسین wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۵, ۶:۴۰
امیر حسین

۳۰ ساله خانم محترم و باشخصیت .هفته ای یکبار -در صورت لزوم مسکن داشته باشه
شماره تماس ۰۹۱۹۹۲۰۹۸۳۸

دروغ wrote on ۱۳ خرداد, ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵
همش دورغ و چرت و پرت است ، باور نکنید ، قم شهر مقدسی است با این حرفها و حدیث ها آن را خراب نکنید اصلا” این خبرها نیست
بی بی سی کثیف هم فقط سعی در خراب کردن مملکت زیبای ما و مردم ما است به بی بی سی ملعون کثیف نامرد اعتماد نکنید آنها خودشان در کثافت غوطه ورند …. لاس وگاس یک نمونه از شهرهای کثیف آنهاست که ایدز و …. بیداد می کند /.

کارشناس حقوقی wrote on ۱۸ خرداد, ۱۳۹۵, ۶:۵۵
همانطور که در کلیسا ها همجنس بازی و سوء استفاده از کودکان بی داد کرده در حجره های قم و مشهد هم در قدیم همجنس بازی و امروز صیغه رایج شده..
طبیعت بشر را نمی شود تغییر داد می شود تعلیم داد تا از راه درست انحام شود

پیراسته فر wrote on ۱۸ خرداد, ۱۳۹۵, ۹:۳۴
کارشناس محترم سلام
تجزیه”شما خوب بود اما”ترکیبت”مشکل داره!
صیغه با همجنس بازی وسوءاستفاده جنسی متفاوت است.
صیغه یک حکم شرعی حالا است،اماآن۲حرام
وقتی اطلاعات لازم نداریدنمیتوتنیدکارشناس خوبی باشید،بهتراست اول کمی مطاله کنید،اگرفرصت مطالعات عمیق راندارید،میتونید درمرورگر سرچ بکنید تا این حکم الهی “صیغه”را ببینی
اگردراین امرهم ناموفق بودی بگویید تا براتون ایمیل کنم

حسن wrote on ۲۱ خرداد, ۱۳۹۵, ۲۱:۱۰
سلام حسن هستم ۲۲ از اصفهان ی زن صیغه ای میخوام

زن صیغه ای wrote on ۳۰ خرداد, ۱۳۹۵, ۵:۳۳
بنده ۲۶ساله هستم زیبا و خوش اندام.یک ساله ک شوهرم فوت کرده و حالا هم از نظر جنسی و مالی و عاطفی زیر فشارم.خاطر این ک در گیر عشق خیابانی نشم میام تو این سایت صیغه.بنده محجبه هستم و بسیار روی دین حساسم.فقط هم صیغه میشم ۰۹۳۸۵۸۵۱۸۳۴

مهدی wrote on ۲ تیر, ۱۳۹۵, ۱۴:۲۴
با سلام. به همه
دنبال خانمی جهت صیغه از لحاظ شرعی باشد و صیغه محرمیت توسط یک عاقد خوانده شود و بنده مهدی هستم ۲۴ ساله از کرج به دلیل فراهم نبودن شرایط ازدواج رو نداشته و نیازمند صیغه هستم و ساکن کرج میباشم و دنبال خانمی محترم مطعلقه یا بیوه که دارای منزلی باشد جهت صیغه میباشم و سعی بر این است که هم از لحاظ مادی و معنوی کمک کنم .و کسی باشد که از لحاظ روحی و عاطفی هم بهم انرژی بدهد و ترجیحا خانمی از کرج باشد و اگر از ماهدشت کرج یا ساکن اشتهارد کرج باشد بهتر است و شماره تماس من ۰۹۳۶۴۹۴۱۵۰۲ مهدی

ارضا wrote on ۴ تیر, ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹
سلام ,بهرام هستم ۳۰ساله از اصفهان دنبال یه خانم خوب برای اشنایی باتشکر۰۹۱۳۹۳۵۲۲۹۶

Ali wrote on ۷ تیر, ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸
یه خانم برای صیغه و یه رابطه خوب بین ۲۰ تا ۳۵ سال برای صیغه از تهران اس ام اس بده.
علی ۲۷ از تهران. ۰۹۳۳۵۲۳۹۶۸۳

تکین wrote on ۹ تیر, ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷
سلام…
تکین هستم از تبریز..ولیعصر.
وضع مالی خوبی دارم خانومی جهت صیغه هست؟ساپورت مالیشم میکنم.کم نمیذارم براش اگه بود به ایمیلم پیام بده.
خودمم ۳۲سالمه
tanhayealam@vatanmail.ir

محمدرضا wrote on ۲۱ تیر, ۱۳۹۵, ۲۱:۱۶
سلام
۳۲ ساله ام
نیاز به یک خانم جهت صیغه کوتاه مدت دارم.
یک هفته.
ساکن تهران هستم.
باهام تماس بگیرید.

علی wrote on ۲۵ تیر, ۱۳۹۵, ۱۱:۲۲
سلام دنبال همسر صیغه ای میگردم تا به آرامش برسم انشاءالله

محمد wrote on ۲۸ تیر, ۱۳۹۵, ۱۹:۳۵
خانوم از قم برای صیغه بیاد ایمیل بزنه
smr_saeedig@yahoo.com

حامی wrote on ۳۰ تیر, ۱۳۹۵, ۱۱:۵۴
سلام
حدودا سی سالمه
ساکن قم هستم
دنبال خانمی مذهبی هستم تا نیازهای همدیگه رو برطرف کنیم
خداروشکر مشکل مالی ندارم
اینم ایمیلمه
Hamialavi86@yahoo.com
فرقی نمیکنه از چه قوم و نژادی باشن
ماهمه ادمیم
بهترین شما باتقواترین شماست…

سعید wrote on ۱ مرداد, ۱۳۹۵, ۶:۰۹
سلام بنده سعید هستم ۲ سال و نیمی هست که بنده از همسرم جدا شده ام
در حال حاضر به دنبال فردی برای صیغه میگردم تا سن ۳۵ سال
اگر به بنده کمک کنید تا از گناه کردن در این راه خلاصی یابم
چاره‌ای ندارم
سپاسگزارم اگر بنده را راهنمایی فرمائید
۰۹۳۰۳۸۲۵۵۹۲

a wrote on ۱ مرداد, ۱۳۹۵, ۸:۰۲
من ۲۵ساله مجردم نیاز به یک خانم محترم ۲۰تا۴۰ساله مطلقه دارم
اگر کسی هم بهم معرفی کنه معلوم بشه راست میگه مژدگانی خوبی میگیره
این ایمیل منه
basij7669@gmail.com

شاهین wrote on ۱ مرداد, ۱۳۹۵, ۸:۲۲
سلام شاهین هستم ۳۳ساله دنبال یه خانم صیغه ای هستم که کمتر از۳۰سال باشه یه هفته باهم بریم شمال وخوش بگذرونیم اینم شمارمه۰۹۳۶۱۶۰۳۷۸۵

محمد wrote on ۱۰ مرداد, ۱۳۹۵, ۶:۴۲
سلام دوستان. این شخصی که با اسم “زن صیغه ای” نظر داده و گفته فقط صیغه میشم یه کلاه برداره… خانم نیست بلکه یه آقای شیاد هست… گول این جور آدما رو نخورید… از من گفتن بود… حواستون باشه تا طرفتون رو ندیدید پول براش نفرستید… این کلاه بردار کارشو بلده…

محمد wrote on ۱۰ مرداد, ۱۳۹۵, ۱۴:۰۸
سلام دوستان. این شخصی که با عنوان :زن صیغه ای” نظر داده و گفته ۲۶ سال دارم و شوهرم فوت شده و فقط صیغه میشم یه کلاه بردار شیاد هست… در واقع زن نیست یه مرد شیاد هست… گولش رو نخورید… از من گفتن بود… هر وقت طرفتون رو دیدید و اطمینان پیدا کردید بهش پول بدید… دیگه اختیار با خودتون…

سحررررم wrote on ۱۴ مرداد, ۱۳۹۵, ۲۰:۴۱
۰۹۳۳۳۹۵۷…

پیراسته فر wrote on ۱۵ مرداد, ۱۳۹۵, ۲:۳۰
قابل توجه همه کاربران
این شخص “سحر”یک کلاهبرداراست اسم واقعی اش”نویدقرآنی”است
شماره تلفنش کامل بوده اما من چندشماره اش را حذف کردم
اسم این کلاهبرداررا برای آن افشاکردم که دیگرهیچ پسری جرئت نکند برای کلاهبرداری خودش را دخترمعرفی کند

رامین wrote on ۹ شهریور, ۱۳۹۵, ۴:۰۸
کسانی که صیغه را با زنا یکی می دانند درک درستی از دین ندارند صیغه موقت یا متعه نوعی ازدواج است که طرفین به هم حلال و متعهد می شوند ولو برای ۱ ساعت و در قرآن سوره مبارکه نساء به آن اشاره شده و امری مستحب و در برخی موارد حتی واجب است اما زنا عمل شنیعی است که عواقب بد دنیوی و اخروی دارد. هرچند در صورت امکان ازدواج دائم بهتر است سراغ متعه نرفت.

amir wrote on ۲۰ شهریور, ۱۳۹۵, ۴:۲۲
سلام
من نمی خوام گناه کنم برای همین دنبال یه خانم برای ازدواج موقت هستم از شهر قم

این هم شمارم ۰۹۳۵۸۸۲۶۵۵۸
من ۲۳ ساله دانشجو هستم

محسن wrote on ۱۶ مهر, ۱۳۹۵, ۷:۳۲
سلام امیدوارم هر جاکه هستید موفق وسلامت باشید

بنده جوانی ۲۹ساله هستم و علاقه مندم با یک خانوم محجبه و با ایمان که مطلقه هستن . ازدواج موقت داشته باشم >> باتشکر ۰۹۱۹۸۷۱۴۴۰۸

بهاره wrote on ۲۷ مهر, ۱۳۹۵, ۱۷:۲۷
سلام . بهاره هستم ۲۳ ساله از تهران .به دلیل اینکه قبلا ازدواج کردم و بعد از دو سال جدا شدم خیلی روحیم نامساعده . دنبال دوستی هستم که بتونم باهاش رابطه خوبی داشته باشم . خواهش میکنم فقط از تهران و کرج و قم و شهرهای حوالی تهران تماس و پیامک بدید نه شهری دیگه. شماره ۰۰۹۱۲۶۳۸۲۰۰۰

امیر wrote on ۱۳ آبان, ۱۳۹۵, ۱۳:۰۲
سلام امیرم از تهران ۳۵ سالمه
خانومی محجب برای صیغه پیام بده
۰۹۳۷۹۹۷۶۲۱۹

Ali khan wrote on ۲۶ آبان, ۱۳۹۵, ۵:۵۰
علی هستم از قمر٢۵سالمه دنباله یه زن صیغه ای خوب هستم لطفان تماس بگیره ۰۹۳۸۲۵۶۹۵۲۴

احسان wrote on ۷ آذر, ۱۳۹۵, ۱۴:۳۷
من دانشجو ارشد دانشگاه قم هستم دنبال خانمی زیبا خوش رو و خوش قلب و مهربان برای صیغه میگردم مشکل مالی هم ندارم .
تماس بگیرید. ۰۹۰۳۸۷۷۵۸۰۰

صدف wrote on ۱۰ اسفند, ۱۳۹۵, ۲۱:۱۳
سلام.صدف.۲۴٫قم….واسه رابطه طولانی مدت تماس بگیرین. ۰۹۰۱۷۸۶۱۳**

صدف wrote on ۱۲ اسفند, ۱۳۹۵, ۱۸:۴۶
اخر شمارم ۳۵

صیغه wrote on ۳۰ اسفند, ۱۳۹۵, ۹:۲۲
سلام من یه زن تنهام که ۲۵سالمه امسال عید اولین ببارمه ک بخاطرمشکل مالیم میخام صیغه بشم لطفا یه ادم رو راست بهم زنگ بزنه که باهم باشیم
۰۹۱۰۱۸۸۰۹۶*

پیراسته فر wrote on ۳۰ اسفند, ۱۳۹۵, ۹:۵۸
مواظب این کلاهبردارباشید،این کاربرپسر”مرد”است
ایشان علیرضا است

aghayee wrote on ۲۳ فروردین, ۱۳۹۶, ۷:۰۸
سلام خانمی بیوه یا مطلقه از تهران یا نزدیک تهران میخوام واسه اشنایی و ازدواج موقت من ۴۳ سالمه کارمندم و ایمیلم واسه اشنایی بیشتر ebiaghayee@gmail. Com هست ممنونم

حدیث wrote on ۴ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۴:۳۳
حدیث هستم ۲۷ ساله، آمادگی کامل برای ازدواج موقت دارم و با تمام شرایط آن کنار می آیم. اینم شمارمه: ۰۹۰۱۹۶۰۴۹۲۳

محمد wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۶, ۱۸:۵۲
سلام دنبال خانوم ۲۰ تا ۴۵ساله از قم هستم خرجیش را هم میدم همه چیز هم دارم ۰۹۳۵۳۳۳۸۹۹۹منتظر م

ali wrote on ۱۲ خرداد, ۱۳۹۶, ۸:۱۸
سلام من یه جوون به شدت مذهبی هستم به خاطر اینکه شهوت خیلی بهم فشار میاره دنبال یه زن برای ازدواج موقت میخواستم اینم ادرس ایمیلم a.m.y.m@mailfa.com اگر کسی امادگیش رو داره اعلام کنه توایمیلم البته فقط برا قم باشه

محمد wrote on ۱۳ خرداد, ۱۳۹۶, ۲۲:۴۳
سلام و عرض ادب …. لطفا برای یک رابطه طولانی بصورت صیغه تماس بگیرید ممنون از نگاهتون ۰۹۱۹۴۵۱۵۰۴۴

سعید wrote on ۵ تیر, ۱۳۹۶, ۱۹:۳۶
سلام.
اگه خانوم محترمی که شرایط صیغه شدن رو داره و ساکن تهرانه تماس بگیره میشه دنیای قشنگتری داشته باشیم: ۰۹۱۹۹۳۰۰۸۱۰
اگرم نیاز به آشنایی هست این ایمیلمه: saeedahmadi021@yahoo.com

حامی wrote on ۲۴ مرداد, ۱۳۹۶, ۱۵:۲۲
سلام،مجال پرحرفی نیست،خلاصه عرض میکنم،سی سالمه سه ساله ازدواج کردم و متاهلم،بدلیل برخی از مسایل مجبور به ازدواج موقت شدم،قصدم رابطه ی مداوم هست
مذهبی هستم ولی ادم خشکی نیستم،شاد وشوخ
واهل قم،خانم از قم کاشون تهران یااراک اگه بود در خدمتم
اینم ایمیلمhamialavi1@gmail.com

میلاد wrote on ۱۵ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۱:۱۱
سلام اهل کاشانم ۲۸ سالمه خانوم ۲۰ ساله تا ۳۵ ساله اگر تمایل به عقد موقت داشت پی ام بدهد به آی دی تلگرام kasan1396@

میلاد wrote on ۱۵ شهریور, ۱۳۹۶, ۱۱:۱۶
سلام اهل کاشانم ۲۸ سالمه از کاشان و قم و اصفهان تهران خانوم ۲۰ ساله تا ۳۸ ساله اگر تمایل به عقد موقت داشت پی ام بدهد به آی دی تلگرام kasan1396@

محمد wrote on ۱۵ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۲:۰۹
سلام محمدم ۲۸ سالمه یه ساله طلاق گرفتم دنبال یه خانم برای ازدواج مو قت از قم هستم ممنون

محمد wrote on ۱۵ شهریور, ۱۳۹۶, ۲۲:۲۲
میشه پیاممو پاک کنید شمارمو اشتباه نوشتم

مهدی wrote on ۱۷ مهر, ۱۳۹۶, ۱۲:۰۷
سلام مهدی هستم ۳۰ سالمه دنبال یه خانوم برای ازدواج موقت هستم اگه از همدیگه خوشمون بیاد بصورت دایم باهاش می مونم ۰۹۱۹۴۵۱۵۰۴۴

طراحی سایت wrote on ۹ آبان, ۱۳۹۶, ۴:۳۳
بسیار تاسف آور است کجروی و انحراف تا بکجا.

بهرام wrote on ۲۲ آبان, ۱۳۹۶, ۹:۲۴
سلامدنبال یه دختر خانم در قم هستم که منزل شخصی داشته باشه با جمیل من hyan225 تماس بگیره

امیرعلی wrote on ۲۲ آبان, ۱۳۹۶, ۱۷:۱۹
سلام صیغه یا دوستی فرق نداره میخوام اینم شماره تلفنم ۰۹۳۷۸۳۲۱۷۳۱ …… ..۰۹۰۳۹۴۵۷۶۸۵

امید wrote on ۲۶ آبان, ۱۳۹۶, ۱۷:۴۳
سلام میکنم فقط به مؤمنین
کسی که هرچی دوست داره بش ایمان میاره هرچی بدش میاد کافر میشه این ها کافرند و جهنمی
توجه کرده باشید غالبا زن ها به صیغه ایراد میگیرند چون احساساتی و ناقص العقلند حدیثه شیطان گفته زن ها حربه ها و سلاح های من برای گمراهی بشر هستن و من به داشتنشون خوشحالم

چرا برترین انسان ها مثل علما دانشمندان و حتی پیامبران مرد هستند چون عقل شون از زن بیشتره عاقل هم یک ویژگیش اهل اطاعت بودنه نه مثل زن ها چموش اگر بعضی زن ها مثل حضرت فاطمه والا مقام هستند این ها استثنا هستند مهم اکثریت جنس زن هست در مرد هم بی عقل داریم

طرف ستاره خانم و امثالش که نظر دادن و میدن که همین که میگم خانم فحش دادم چون یعنی بی عقل میاد ایراد میگیره از صیغه باید گفت که بدبخت وقتی دین نباشه انسان هر کاری از جمله زنا با همین ستاره خانم هم میکنه پس از لحاظ غیر دینی که راحتیم از لحاظ دین هم صیغه حلاله اینم از دین که دست و پای انسان رو میبنده از لحاظ حقوق بشر دو طرفی هم که صیغه میشن راضی هستن پس اینم حل شد هم خالق هستی و خالق علم و دانش و تکنولوژی راضیه هم خلق راضیه من نمیدونم این احمق های ناقص العقل احساساتی و بعضی مرد های زن صفت مشکلشون چیه آخه ، به شما چه مگه کسی شما هارو میخواد بکنه ناراحتید
کل دنیا دارن زنا میکنن جوونا دارن دوست بازی میکنن خب بد بختا صیغه هم همونه فقط دیگه بخاطرش جهنم نمیری آیا این بده یعنی خر هم این رو میفهمه خرررر

فقط ناشی از همون چیزی هست که گفتم بی عقلی و حماقت
امام علی فرمودند اگر بخاطر پیش دستی خلیفه دوم یعنی عمر در این حکم الهی یعنی صیغه نبود و آن را حرام نمیکرد کاری میکردم هیچ کسی روی زمین زنا نمیکرد یعنی صیغه رو رواج میدادم
اونوخ یه عده میگن بده
بد توی نخاله هستی که مانع رشد بشری مثل سگ هم میری جهنم چون پیامبر فرمودند بدعت گذاران سگان جهنمند کسی که حلال خدارو حروم کنه بدعت گذاره کسی که جلوی انجام حکم خدا رو میگیره مثل صیغه مصداق آیه صدوا عن سبیل الله هست و جهنمیه
در ضمن آیه قرآن حرف از متعه میزنه یعنی ازدواج فقط برای بهره جنسی متعه از متاع یعنی کالا میاد
یعنی این افراد احمق از خالق کهکشان ها و انیشتین ها هم بیشتر میفهمند
بدبختا نیاز جنسی مثل خورد و خوراک نیاز طبیعیه و انجامش لازم و معقوله و ترکش بی عقلیه و مضر هست فقط باید با شرافت انجام بشه نه با هرج و مرج که موجب تباهیه مثلا مثل آدم زندگی کن نه حیوون فلسفش همینه وگرنه شهوت و آمیزش جنسی نعمته بد نیست که پیامبران هم داشتند
امام کاظم چندین زن و کنیز داشته و بالای ۴۰ تا فرزند یعنی یه عده مردم از امام معصوم معصوم ترند
بد بختا امامان رو حالق شهوات و زن و مرد تأیید کرده و همه کاراشون درسته زن صیغه ای داشتند

زودا شما احمق ها که بمیرید و دنیا نفس بکشه از شما مردمان نخاله چموش چه مرد چه زن احمق ضد دین که تو فضای مجازی و رسانه ها زر مفت میزنید شاید خودتون گیرتون نمیاد از حسودیتونه

ارش wrote on ۲۳ آذر, ۱۳۹۶, ۱۷:۵۷
سلام ارشم ۲۲دنبال دختریم برا دوستی همه جورم پایم اینم شمارم

۰۹۳۷۱۴۲۰۶۰۱

azadaria22@gmail.com wrote on ۱۳ دی, ۱۳۹۶, ۰:۳۹
سلام یه مرد ۳۲ ساله هستم تهران هستم ولی بعضی اوقات میام قم
دنبال زن صیغه ای هستم سن و سال هم برام مهم نیست فقط اخلاق وشخصیت داشته باشه
ظاهرشم معمولی باشه اشکال نداره
ماشین دارم
مکان ندارم
پول صیغه یا همون مهریه هم درخدمتم

شماره تماسم هم اینه و همیشه فعاله
لطفا تماس بگیرید
۰۹۳۶۲۰۹۴۳۴۷

سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد wrote on ۱۸ دی, ۱۳۹۶, ۱۷:۵۴
سلام وقت بخیر سایتتون خیلی خوبه

بهروز wrote on ۳ بهمن, ۱۳۹۶, ۱۲:۲۹
بهروز هستم هر چند وقت یکبار به قم میام و نمیخام گناه کنم اگه یه خانم صیغه ای باشه ممنون میشم شماره من ۰۹۰۱۷۰۱۴۷۰۷

00000 wrote on ۶ بهمن, ۱۳۹۶, ۱۰:۵۲
سلام ۳۲سالمه دنبال یه زن صیغه ای سالم ومحجبه هستم اگه بود تماس بگیره۰۹۱۹۲۸۸۴۶۲۶

مشاوره تحصیلی سپید wrote on ۱ اسفند, ۱۳۹۶, ۱۴:۵۰
بسیار تاسف آور است صورت مساله رو فقط عوض کردن

فن کویل wrote on ۱۰ اسفند, ۱۳۹۶, ۷:۴۲
سلام خسته نباشین مطلبتون عالیه خسته نباشین

علیرضا wrote on ۶ فروردین, ۱۳۹۷, ۵:۲۳
سلام علیرضا هستم ۳۵ سالمه یه خانم برای صیغه شدن از تهران البرز یا قم بیاد تلگرامم یا بزنگه ۰۹۳۹۳۳۷۰۵۲۳

Ali wrote on ۱۵ فروردین, ۱۳۹۷, ۱۳:۱۸
وقتی زن گرفتی دیگه روت نمیشه تو روش نگاه کنی
این کارا عاقبت نداره
نکنید!

آموزش کامپیوتر wrote on ۱۵ فروردین, ۱۳۹۷, ۱۳:۲۱
خدایا این ادمای تن فروش رو از ریشه جر بده
خطاب به دخترای بی حیای …

مهرشاد wrote on ۱۵ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۱:۲۰
سلام مهرشاد هستم ۳۵ سالمه یه خانم برای صیغه شدن از تهران البرز پیامک بده و یا آدرس ایمیل من mehrshad_rezvani@yahoo.com یا تماس بگیره ۰۹۳۰۲۸۹۰۷۴۷

سازه کهن – تاسیسات ساختمان wrote on ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۷:۰۸
سلام
سپاس از وبسایت عالی و نگرش جالب شما

محمد wrote on ۲۳ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۵:۲۳
سلام
من مجرد ۳۵ ساله لیسانس حقوق ؛ کاسب (مغازه دار) هستم ماهانه یک و دویست میتونم مهریه پرداخت کنم یکی رو میخوام محجبه مسائل شرعی رو کاملا رعایت کنه ضمن اینکه با صیغه محضری یا کتبی مشکلی ندارم .
آبرودار بودن طرف برام بسیار مهمه .حداقل مدت عقد موقت یک سال
mohammadkazemi6000@gmail.com
تهران – اسلامشهر ساکن هستم.

حسن wrote on ۱۰ خرداد, ۱۳۹۷, ۱۳:۵۲
۲۶سالمه
دنبال یه خانوم صیغه ایی
تا حالا هم روابط نداشتم
لطفا ایمیل بزنید

بهروز wrote on ۱۴ خرداد, ۱۳۹۷, ۲۰:۲۳
بهروز هستم هر چند وقت یکبار به قم میام و نمیخام گناه کنم اگه یه خانم صیغه ای باشه ممنون میشم شماره من ۰۹۰۱۷۰۱۴۷۰۷

محمد wrote on ۱۵ خرداد, ۱۳۹۷, ۱۴:۰۱
سلام
خواهشن از خانم ها اگه شرایط عقد موقت رو داره پیام بده باتشکر

mohammadkazemi6000@gmail.com

حمید wrote on ۳۰ خرداد, ۱۳۹۷, ۸:۳۴
سلام یه خانم برای صیغه موقت میخوام
۰۹۳۶۷۲۳۴۰۷۳

azmoon.medu.ir wrote on ۵ تیر, ۱۳۹۷, ۱۳:۴۴
هیچ چیزی نگوییم بهتره

saja.medu.ir wrote on ۵ تیر, ۱۳۹۷, ۱۳:۴۵
داریم به کجا میریم؟

پیراسته فر wrote on ۵ تیر, ۱۳۹۷, ۱۶:۵۸
آقاسجاد !سلام ،شما که با ۳اسم می آیید وعزاداری میکنید بخاطر عدم آگاهی از احکام اسلام است،صیغه نه گناه است ونه فساد ولازم نیست برای اجرای حُکم خدا غُصه بخورید،نگرانیت به خلافهای آشکاروپنهان «چشمچرانی وارتباط های پنهانی باشه که خودت هم بیخبرنیستید!
آنهایی که گناه هانشان رادرخفامی کنند ودرچشم شما هم خیلی باکلاس وپاستوریزه هستند!

dipcode.medu.ir wrote on ۵ تیر, ۱۳۹۷, ۱۳:۴۶
خدا به دادمون برسه

مهران wrote on ۱۷ تیر, ۱۳۹۷, ۲۲:۱۱
مهرانم ۳۴ سالمه قد۱۸۴وزن ۸۳ خوش تیپ ودنبال یه خانم با شخصیت از قم برا امر صیغه ام برام ایمیل بزارین ممنونم http://www.delrobaee@gmail.com ایمیلمه

Mahdi wrote on ۲ مرداد, ۱۳۹۷, ۲۰:۳۹
سلام مهدی ۲۳ ساله هستم . یک صیغه ۲۰ساله می خواستم

ارش wrote on ۴ مرداد, ۱۳۹۷, ۱۵:۰۸
جوانی هستم ۲۲ ساله خونه و ماشین دارم دنبال یه خانومی میگردم که نیاز جنسی منو برطرف کنه من قم ساکن هستم از نظر مالی هم تآمینش میکنم شماره تماس۰۹۳۸۸۳۷۸۵۸۲

لیلا wrote on ۶ مرداد, ۱۳۹۷, ۲۱:۲۷
سلام لیلا هستم سه ماهه که از شوهرم طلاق گرفتم بچه هم ندارم خونه دارم یه مرد خوب و خوشتیپ میخوام که همه جوره ساپورتم کنه ۲۴ سالمه لطفا تماس بگیرید اگه جواب ندادم از طریق تلگرام یا ارسال پیامک اقدام کنید ۰۹۹۰۳۲۸۴۶۲۲

نیروکابل wrote on ۲۴ شهریور, ۱۳۹۷, ۱۶:۲۳
خوب

محمد wrote on ۱۲ مهر, ۱۳۹۷, ۲۲:۱۴
احسنت آقای پیراسته فر.دقیقا جمله شما بسیار عالی و زیبا است ” آنهایی که گناه هانشان رادرخفامی کنند ودرچشم شما هم خیلی باکلاس وپاستوریزه هستند!
عده ای هستن که صیغه رو بد میدونن جالب اینه که این افراد نسبت به فساد و فحشا خیابانی هیچ واکنشی نشان نمیدن من اینگونه متوجه شدم که این افراد به دنبال از بین بردن عقاید مذهبی و بد جلوه دادن اسلام و توصیه های آن هستند وگرنه صیغه در قران آمده و هیچ مشکل و شکی در آن نیست .

ارش wrote on ۲۷ مهر, ۱۳۹۷, ۱۷:۰۵
دنبال ی خانوم‌متشخص برای صیغه هستم از قم ۲۶ سالمه /۰۹۳۶۱۸۹۳۱۰۸

رضا wrote on ۲ آذر, ۱۳۹۷, ۱۱:۵۹
سلام بنده ۳۰ سال دارم با شخصیت و خوش چهره به علت جلوگیری از گناه بدنبال خانم قمی هستم ک شرایط صیغه موقت داشته باشه (ساپورت مالی هم در حد توان به عهده میگیرم)
۰۹۳۷۹۷۲۸۱۹۱

رادیاتور قرنیزی wrote on ۲۳ دی, ۱۳۹۷, ۱۶:۱۹
خیلی خوب است

علی wrote on ۷ بهمن, ۱۳۹۷, ۱۷:۴۸
۲۰ سالمه دنبال یه دختر واسه دوستی یا صیغه میخوام ۰۹۱۰۹۶۷۱۹۸۳

حمید wrote on ۱۲ اسفند, ۱۳۹۷, ۱۹:۴۹
سلام ی خانم محجبه وکم توقع اگه هست پیام بده برا ازدواج موقت شمارمم ۰۹۳۵۳۱۵۹۶۷۰

نرم افزار فیش حقوقی wrote on ۲۸ فروردین, ۱۳۹۸, ۱۱:۲۰
ممنون از مطلبتون

موزیک ترکی wrote on ۲۸ فروردین, ۱۳۹۸, ۱۱:۴۰
مطلب قوی و کاملی بود

دانلود آهنگ wrote on ۲۸ فروردین, ۱۳۹۸, ۱۱:۴۴
باید قرآن بخونیم تا بدونیم چه دستورالعمل هایی برای زندگیمون داده خیلی ممنون بابت مطلب عالیتون

مهدی wrote on ۲۲ اردیبهشت, ۱۳۹۸, ۱۷:۳۸
سلام دنبال ی خانم ۲۷تا۳۰صیغه موقت میگردم نجیب باشه ماهانه خرجی اش رابدهم ۰۹۹۱۹۴۰۳۰۹۶

دانلود مدل سه بعدی wrote on ۲۴ اردیبهشت, ۱۳۹۸, ۲۲:۱۵
عالی بود

قرنیزی wrote on ۴ خرداد, ۱۳۹۸, ۱۱:۴۹
مطالب خوب است

Trackbacks
از شایعه تا واقعیت اعتراض دانشجویان دختر درباره : ما شوهر می خواهیم | دانلود سریال 94
از شایعه تا واقعیت اعتراض دانشجویان دختر درباره : ما شوهر می خواهیم | پی سی اس
شیراز ضیعه – فری وب
هاست رایگان ضیعه | فارس نتورک
عکس زنان صیغه ای – دانلود فیلم گالری عکس
شماره ی صیغه | 98روید
شماره جنده ای ساپورتی – جدیدترین های
شماره تلفن زن صیغه موقت – جدیدترین های
کفشدوزک
دوست دختر صیغه ای | بهداده
شماره تلفن زنان صیغه ای زنجان | اخبار, مطالب تفريحي و سرگرمي, دانلود فيلم, اخبار روزانه, مطالب جديد, مطالب خبري, دانلود رايگان, دانلود آهنگ جدي
تیتر روز – کسب درآمد از اینترنت و موبایل
شماره تلفن ن صیغه ای – رویال خبر
شمار ه تلفن زنان صیغه ای – رویال خبر
موبایل زنان صیغه ای – طلا کلیک
تلفن صیغه در مشهد – تبلیغ کلیک
تلفن زنان ازدواج موقت – رویال خبر
تلفن زنان ازدواج موقت – آموزش سایت سازی
تلفن زنان صیغه ای – مجله کلیک
تلفن زنان صیغه ای – گوگلی
شماره تلفن ن صیغه ای – مجله کلیک
تلفن صیغه ای تهران – گوگلی
موبایل زنان صیغه ای – گوگلی
موبایل زنان صیغه ای – مجله کلیک
تلفن زن صیغه – گوگلی
تلفن زنان صیغه ای – آموزش سایت سازی
شمار ه تلفن زنان صیغه ای – زمان کلیک
تلفن زنان صیغه ای تهران – آموزش سایت سازی
تلفن زنان مطلقه – مجله کلیک
تلفن زنان صیغه ای تهران – مجله کلیک
تلفن زنان ازدواج موقت – مجله کلیک
شمار ه تلفن زنان صیغه ای – تبلیغ کلیک
تلفن زنان مطلقه – آموزش سایت سازی
تلفن صیغه – آموزش سایت سازی
شمار ه تلفن زنان صیغه ای – مجله کلیک
تلفن صیغه ای تهران – آموزش سایت سازی
شمار ه تلفن زنان صیغه ای – آموزش سایت سازی
تلفن خانمهای اهل حال – تبلیغ کلیک
تلفن صیغه ای تهران – مجله کلیک
موبایل زنان صیغه ای – آموزش سایت سازی
تلفن زن صیغه – مجله کلیک
تلفن صیغه در مشهد – مجله کلیک
تلفن خانمهای اهل حال – مجله کلیک
تلفن صیغه ای تهران – زمان کلیک
شماره تلفن ن صیغه ای – آموزش سایت سازی
تلفن خانمهای اهل حال – زمان کلیک
تلفن زنان مطلقه – گوگلی
تلفن صیغه ای تهران – تبلیغ کلیک
موبایل زنان صیغه ای – رویال خبر
تلفن زنان مطلقه – رویال خبر
شماره تلفن ن صیغه ای – گوگلی
شماره تلفن ن صیغه ای – تبلیغ کلیک
تلفن زنان ازدواج موقت – گوگلی
تلفن زن صیغه – تبلیغ کلیک
سايت زنهاي صيغه اي – رادیو موزیک – دانلود آهنگ جدید
سايت صيغه موقت – رادیو موزیک – دانلود آهنگ جدید
سايت جنده يابي – رادیو موزیک – دانلود آهنگ جدید
سايت زنان صيغه موقت ازدواج – رادیو موزیک – دانلود آهنگ جدید
سايت صيغه ساعتي – رادیو موزیک – دانلود آهنگ جدید
سايت صيغه – رادیو موزیک – دانلود آهنگ جدید
عکس زنان صیغه ای – رادیو موزیک – دانلود آهنگ جدید
سايت جنده هاي تهراني – رادیو موزیک – دانلود آهنگ جدید
شماره تلفن خانم صيغه اي
دانلود آهنگ جدید محسن جنتی به نام آرامش – دانلود رایگان فیلم سریال اهنگ بازی نرم افزار
دانلود آهنگ اِمین به نام فریب – دانلود رایگان فیلم سریال اهنگ بازی نرم افزار
قیمت ساعت danish design – نایس استار
صیغه موقت در تهران و شهرستان – سایت خبری market-center

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *